Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakit el lehet tenni ,,láb...

Maricrus kérdése:

Valakit el lehet tenni ,,láb alól?,,

Figyelt kérdés

Az egyetemen van egy tanár, aki rajtam ül, folyamatosan piszkál, direkt nem adja meg a vizsgát, nem magyarázza el az előadáson az anyagot...Valamit lehetne ez ellen tenni, hogy menjen el az egyetemről? Nem csak velem csinálja ezt.

Köszönöm


2020. okt. 7. 10:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
33%

ezek szerint a többieknek megfelel így is...


Hát így jártál!

2020. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%
10: igaz... A kérdező a legjobb példa arra, hogy nem szabad egyenesen következtetni abból, hogy valaki felsőoktatási intézménybe jár, arra, hogy szellemileg ép.
2020. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 D-Mano ***** válasza:
63%

Nem igazán lehet vele mit csinálni. Az egyetemekről valamiért nem paterolják ki a sz.házi tanárokat. Szóval, akik őket kapják, azok szívnak. (Pl. volt gimis tanárom mondta, hogy egyik tanára annó egyetemen feldobta a dolgozatokat a levegőbe, akinek az íróasztalra esett a dolgozata, az átment, akinek a padlóra, az bukott...)


Tuti létezik rá mágikus megoldás, pl. agykontrollról mondanak jókat. De akkor sem az a helyes kérés, hogy az a tanár tűnjön el, hanem csak annyi, hogy legyen lehetőséged teljesíteni az ő tárgyát, tárgyait is.


A valóban működő "ezo" megoldásokat a körülöttük lévő információ-káosz és a sok csaló miatt sokszor nehéz megtalálni (meg sok szemétbe kidobott pénzzel járhat). Itt a fórumon meg random emberek mondanak neked random dolgokat róla (pl. én).


Szóval ezo vonalat inkább NEM AJÁNLANÁM neked. Talán egy kis feng shui úgy használhat, hogy közben nem igazán árt, de más "elvont" módszert inkább ne próbálj.


Az egyik legjobb tanács, amit kaphatsz, az ez: mivel azt mondtad, hogy nemcsak veled g. cizik, ezért biztosan vannak felsőbbévesek közt is "sorstársaid". Őket keresd fel, és kérdezd meg őket, hogy sikerült "túlélniük" ezt a tanárt és teljesíteni a tárgyát.

2020. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Most kezdted mi? Ez ilyen... Ha melóznál azt is hasonlóan élnéd meg. Mindenhol van egy tapló. Éld túl. Viseld el...

Én szimplán szartam a fejére. Annyit mondtam "Jól van!" Ha beírt egy igazolatlan kimentem. Ha rosszabbat adott mint kellett volna reklamáltak. Felül vizsgaltattam, végül "közös megegyezés alapján" kiba... bocsánat elbocsátották.

Voltunk páran kik ugyan így reagáltak, végül ő nyelte le.

2020. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%
Menj el az ELTE BTK-ra, ott van egy "Arab varázslás" nevű felvehető óra. Próbálkozz ott! :D
2020. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Mi?
2020. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Grimfox ***** válasza:
67%
Nem lenne hm...tisztább ötlet, ha a hozzáállásán próbálnál változtatni, nem pedig elüldözni? Érthető, ha neheztelsz, de ha árt neked, és te is ártasz neki, az egyikőtöknek sem tesz jót, míg ha a viselkedését próbálod meg korrigálni mágiával, vagy bármilyen más módszerrel, az neki is jó, meg neked is. Ő hatékonyabb lesz a munkájában, te pedig megkapod az anyagot, amit le kellene adnia.
2020. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
33%

Hát te hülye vagy!

De tessék itt a válaszod: Nem.

2020. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
37%
Meg kell dobálni elátkozott kakival
2020. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
Hogy ne lehetne? Kérdés, hogy megéri-e, súlyos fegyházévekkel büntetik az emberölést.
2020. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!