Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen féle sátánista irányzat...

Milyen féle sátánista irányzatok vannak?

Figyelt kérdés

Én személy szerint a laveyi irányzatot vallom. Ami kb egy ateista vallás.

Pár napja küldött egy gyik felhasználó egy no name sátánista irányzatról linkeket. Átolvastam, hát baromság volt... így arra lennék kiváncso hogy hány db sátánista irányzat van és mik a neveik.



#Valamely sátánisták száma: #Laveyi sátánisták száma(): #Ateisták száma: #Keresztények aki szerint pokolra jutok mert kutatók a témába xd:
2020. okt. 22. 08:08
1 2
 1/12 Red Demon ***** válasza:
66%

találj ki magadnak és kész.

keress követőket.

az összes sátánista irányzat baromság.

2020. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nézz a laveyi után.
2020. okt. 22. 12:13
 3/12 anonim ***** válasza:

www.google.com


Szívesen.

2020. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Googlen még te is megtalálható vagy ha gyökérre keresek rá. Pedig kertészeti szempontból érdekelt volna:( kb ez a google. Ezért kérdezek inkább itt az embereket.
2020. okt. 22. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Micsoda szép stílusod van kérdező. :)
2020. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) De tudsz válaszolni is vagy te is unatkozni jársz fel az oldalra mint én általában?
2020. okt. 22. 18:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha te is unatkozol és csak úgy tengeted itt értelmetlen dolgokkal az időd, akkor miért vagy bunkó azzal szintén azt csinálja mint te?
2020. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért amiért ő is felelt kb értelmetlen dolgot. Unatkozom jelenleg. De maga a kérdés amit feltettem érdekel, és olyan választ akarok amibe kisebb eséllyel vannak ostobaságok.
2020. okt. 22. 18:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Aha. Tehát ha valaki kitesz egy kérdést, és te unatkozol akkor az elfogadható dolog hogy odaírsz egy értelmetlen választ, de ha te kiírsz egy kérdést, és visszakapott azt ahogy te trollkodod szét más kérdését, az nem tetszik. Hát sajnálom, de ez van. A bunkó stílus pedig akkor sem jogos. Csak saját magad minősíted.
2020. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Általában realista válaszokat szoktam beadni ami nem a kérdezőnek a hitvilágának a része. De ez nem hitkérdés volt hanem információt kértrm volna szimplán. Van különbség.
2020. okt. 22. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!