Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés,fekete esküvő...

Szerelmi kötés,fekete esküvő kötést szere.tnék csinálni,mert nagyon beleszerettem valakibe. A segít.ségeteket kérem ,hogy hogyankell megcsinálni.Olyan kötést szeretnék ami tényleg működik ?

Figyelt kérdés
Tisztábanvagyok vele,hogy ez mivel jár stb... Az eltéritő hozzászólások nem érdekelnek. Én egy olyan ember vagyok ,amit szeretnék azt mindenképpen véghez viszem. Spirituális személyhez sajnos nemtudok menni anyagi okokból.Nagyonszépen megköszönném ha valaki segítene nekem ,ha nem írja le hozzászólásban,hanem privátba ír az sem gond.Én ezt nagyon szeretném megcsinálni :)

2020. okt. 23. 22:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
38%
Ugye nem hiszed, hogy ilyen b@romságok léteznek? Kérlek, ne csinálj magadból !diótát. Mások életére semmilyen kötéssel, rontással, balfaxsággal nem lehet hatni, befolyásolni. Én nem foglak semmiről lebeszélni, felőlem azt csinálsz amit akarsz. Csak leírom az igazságot. A hozzád hasonlók miatt léteznek kuruzslók, akik bizony rendesen megfejik a tudatlanokat. Ezek a dolgok nem léteznek. Nekem idő kell, hogy elfelejtsd az illetőt, ha nem megy talán segítség (pszichológiai). Ne hajszold magad őrületbe, mert az ég világon semmit sem tehetsz az ellen, ha te valakinek nem kellesz. Semmit!
2020. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
34%
*Neked
2020. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
63%
Majd kiderül az igazság, ha a kötés után sem fogja kívánni a másik. Addig pedig legalább szórakozhatunk a kommenteken.
2020. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Én hiszem hogy létezik,mert már sokmindent tapasztaltam a mágiával kapcsolatban köszönöm a válaszodat
2020. okt. 23. 22:24
 5/35 anonim ***** válasza:
67%
Aki ilyet csinál az nem szereti a másikat. Akkor nem tenne vele rosszat. Te magadat szereted, senki mást.
2020. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Engem nyugodtan kilehet nevetni,az egy dolog ha te nem hiszel benne attól még más hihet benne.
2020. okt. 23. 22:28
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
A hiteddel saját magad tudod befolyásolni, mást nem.
2020. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Engem a folyamata érdekelne nem az ilyen válaszokra vagyok kíváncsi
2020. okt. 23. 22:34
 9/35 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan csinálj amit akarsz. A pasi/csaj éli majd világát boldogan, míg te pedig szépen bevonzod a rosszat az életedbe. Ne gondold ám, hogy az ilyen dolgok el lesznek feledve. Ha boldogtalanságra akarod ítélni magad, csak hajrá. Ha másokat próbálsz "megbűvölni" (ami lehetetlen), az mindig visszaüt. Másokat bántani nem lehet, semmilyen formában. Csak magadat, mert az ilyen dolgokkal megnyomorítod magad. Ők meg élnek vígan, fel sem fogva hogy te milyen hülyeséget csinálsz.
2020. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
68%
Ez úgy működik, hogy először is jól pofán b@$zod magad. Ezután megiszol 5 felest oszt elt@k@rodsz aludni, de valami kurw@ gyorsan.
2020. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!