Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valami jelentése annak,...

Van valami jelentése annak, hogy sok darázs jelenik meg a lakásban, illetve találnak meg mindig?

Figyelt kérdés

Állandóan darazsak jönnek be abba a helységbe, ahol tartózkodom, illetve az utcán is megtalálnak.

Párom édesanyja szerint azt jelenti, ha ilyen élőlények megjelennek, hogy boszorkány van a helységben.

Mennyire van valóságalapja?

Ha nem hiszel ilyenekben, ne írj kérlek semmit, mert nem érdekel!



2020. okt. 24. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nyitott vagyok ezekre a dolgokra, de ennek 0, azaz nulla a valóság alapja.
2020. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Közelben darázsfészek van, a helységben darázsnak kivánatos dolog van (cukros, gyümölcs stb.).

Éppen ebben az idöszakban bugyan már a gyümölcstermés, készül télire minden élölény.

Amúgypedig (betonozott táj) még városban sem ritka a darázs nemhogy ott ahol természetes növényzetek is vannak.

Összegezve, nagyon sok boszorkány van mindenütt.

2020. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy valahol a közeledben van egy darázsfészek.
2020. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a hálószobában semmilyen gyümölcs vagy cukros dolog nincs. Ha lenne darázsfészek, észrevettük volna, bár nem tudom milyen gyakori a panelházak tetején a darázsfészek.

Arra még mindig nem kaptam választ, hogy van-e ennek valami valóságalapja, illetve az utcán is betalálnak, holott semmilyen cukros, gyümölcsös dolgok nem fogyasztok.

Mindenesetre érdekes.

2020. okt. 24. 17:04
 5/10 peca1000 ***** válasza:
A parfümöd vonzza őket.
2020. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem használok:)
2020. okt. 25. 09:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor marad a boszi.Máglyára vele!
2020. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel felfigyeltél rá, jobban észreveszed. De az is lehet, hogy a természetes illatod olyan, ami vonzza őket. Ez hasonló lehet ahhoz, hogy engem pl nem nagyon csípnek a szúnyogok, míg a körülöttem lévőket felzabálják. Valamit nem szeretnek rajtam.

Próbálkozz testre fújható rovarriaszto sprével. És igen, panelben is lehet bőven darázsfészek. Ezek minden zegzugot megtalálnak, akár redőnytokba, kéménybe, bárhová beflszkelik magukat. Társasházkezelőt vagy erre specializált szakembert megkérhetsz, hogy segítsen megkeresni és megszüntetni a darázsfészket.

2020. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Paranormális energiákra utal.

Sokféle jelet jelentést tulajdonítanak neki a legfontosabb a figyelemfelkeltés odafigyelés hogy tudassák veled kaptál egy jelet arra ami után kutattál vagy érdeklődtél ilyen témában.

Sokmindent jelenthet még de szerintem válaszom túlnyúlna azon amit itt sokan megértenének és befogadnának infóként.

2020. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ők is keresik a helyet, ahova télre befészkelhetik magukat. Kétlem, hogy bármi alapja lenne, bár igazán bármelyik rovar tud üzenetet hozni. Nekem legyek szoktak leggyakrabban. Most már nem csapom le őket, csak kiengedem.
2021. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!