Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történhet jelenleg?

Mi történhet jelenleg?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam egy szerelmi kötést egy mágussal. Szerettem volna ha felerősödnek az érzelmeink a párommal. Viszont azt vettem észre, hogy ma teljesen hidegen hagy. Valami nagyon furcsa érzésem van. Ma nem is hívott fel a párom. Pedig mindennap hív. Fordítva sült el a dolog vagy mi? A mágus nem hajlandó felvenni. Nem érem el, szóval tőle most nem tudom megkérdezni.
2020. nov. 17. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát figyelj, megátkoztad nem csak magad hanem a szerencsétlen férfit is, örülj ha ennyivel megúszod.
2020. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha ilyen gonosz vagy, ennyire be akarod csapdázni a pasit hogy fekete mágiához fordulsz (minden esetben az) akkor ne csodálkozz hogy magatokra hoztad a bajt 🤷‍♀️
2020. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
A mágusnak csak a pénzed kell, tudod mikor fog veled kedd este lelkizni...
2020. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az miért gonoszság ha egy komoly kapcsolatba szeretném visszahozni a szenvedélyt s szerelmet? Ezt ígérte a mágus.
2020. nov. 17. 19:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Plusz van egy kisfiúnk, de a párom külföldön dolgozik.
2020. nov. 17. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor nem gonosz vagy, csak simán buta. Mert ezek szerint nem jártál utána hogy ez egy átok amit rábocsátottál. És magadra is.
2020. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Inkább költötted volna a gyerekre azt a pénzt...
2020. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!