Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik szerelmi kötést csináltat...

Akik szerelmi kötést csináltattatok, nem érzitek mennyire erkölcstelenek és gonoszak vagytok?

Figyelt kérdés
Állítólag szerettek valakit, és mégis képesek vagytok tönkretenni az életét.
2020. nov. 17. 16:26
1 2
 1/16 Neurotech ***** válasza:
45%
Mért van akinek ez sikerült? 😀
2020. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Átmenetileg, 2év-ig hatása alatt voltam egy ilyen projektnek. Exemmel közös ayahuasca ceremónián derült fény a turpisságra. Ott nincsenek titkok... Szóval, ez egy valós dolog de mivel természetellenes, törvényszerűen megszakadt a kapcsolat rövid időn belül. Szóval, csak azt tudom mondani hogy ideig óráig működik egy ilyen kötés. Azt mondod gyerekes butaság hinni ilyen kötésben? Ne becsüld alá az erejét abban az esetben ha egy profi csinálja.
2020. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Valakit szeretünk annak a legjobbat akarjuk ezért nem használunk rajta ilyesmit.

De ha van egy lány aki nagyon szimpatikus és jól is néz ki, akibe nem vagy szerelmes de kell neked akkor igen.

Az pedig nem fáj annyira. Ráadásul amíg tart a dolog addig ő is így gondolja tehát neki se rossz.

2020. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3as, látszik nem igazán van fogalmad a dologról. A megátkozott fél nem fogja akarni, csak rákényszerítik és nincs lehetősége menekülni. De nem lesz boldog és nem akarja.
2020. nov. 17. 17:10
 5/16 Neurotech ***** válasza:
38%
#2 rövid időn belül megszakad a kapcsolat. Hát szerintem 2év az elég hosszú idő, szerelem ritkán tart el több ideig amugyis. A házasságok fele 3 évig nem bírja. De ha jol látom egyben megtaláltuk a homoszexualitás ellenszerét is.
2020. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Csak az a gond, hogy ez tulajdonképpen egy átok. Se veled se nélküled kapcsolat lesz belőle rövid időn belül. Tulajdonképpen aki a kötést kezdeményezi, az átmenetileg az életenergiáját szívja a másik félnek. A másik fél által nem jóváhagyott beavatkozás által. Úgyhogy, aki ilyet csináltat az hatalmas hibát követ el. Szerintem.
2020. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező

sajnos olyan nincsen, hogy az illető ne akarja és csak megjátssza magát az átok miatt.

Az átok hatása, hogy az illető azt hiszi, hogy szeret minket és érzelmeket kezd el táplálni a tudta nélkül felénk.

2020. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
5# Elég nyögvenyelős 2 év volt. Az elejétől fogva nem szerettem volna az egész kapcsolat. Na mindegy, elhiszed vagy sem a te dolgod. Csak annyit szerettem volna mondani hogy tényleg van ilyen, és ezt megtapasztaltam saját bőrömön.
2020. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7es tévedsz:-) Eléggé ismerem magát a módszert én is tudnám alkalmazni ha akarnám. A megátkozott illető nem fogja akarni. Kb úgy képzeld el, mint egy kényszerházasságot, attól hogy megteszed, még nem leszel boldog nem fogod szeretni a másikat, közben szép lassan elsorvadsz, önmagaddal is harcba kerülsz, hiszen tudod hogy nem ez kell mégse tudsz mit tenni.
2020. nov. 17. 17:28
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Tehát mindketten használjuk és mégis tévedünk? :D

Hát mindenesetre ezek szerint két különböző verzióját használjuk.

Minden esetre az enyémtől nem érzi magát rosszul az illető.

2020. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!