Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezekhez az átkos helyzetekhez...

Ezekhez az átkos helyzetekhez lehetett közöm? Gyerekkorom óta ha valakinek nagyonjót/rosszat kívántam bejött.

Figyelt kérdés

Sokszor elszórakoztunk ezeken. Nem hittem sosem abban hogy el tudnék átkozni valakit mégis akikkel meggyűlt a bajom ezt kapták és sorra éri őket a baj. Az áldással ugyanúgy. Nonsense.. mindig csak nevettem ezeken. De sorra gyűlnek a fekete/fehér átkaim/áldásaim beigazolódásai. És ez kezd fura lenni. Mi ez?


Megnyugtattak hogy az összes eset véletlen egybeesés. Van köztük pár komolyabb baj is. Halálnak csak a megérzése volt de ilyet senkire nem "küldenék"!!


24N



2020. nov. 24. 01:10
A kérdező szavazást indított:
Igen esetleg a sok negatív energia eljutott akinek szántad.
Kis eséllyel de lehet.
Nem. Szerintem véletlen egybeesések,Ne aggódj!
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen nőket küldtek máglyára a régi szép időkben..jobb helyeken vudunak mevezik a rosszkívánságot(átkot), ráadásul rengetegen űzik...


Aztán vagy bejön, vagy nem..

2020. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha bármi közöd is van hozzá, és nem tudod nagyon kezelni az indulataid, akkor próbáld meg a haragodat valami máson kitölteni. A boszorkányoknak van is erre az oltáron egy "méreg babájuk" egy egyszerű régi barbi is lehet, amit arra használtak hogy rajtuk töltsék ki a dühüket, hogy meggondolatlanságból ne okozzanak másnak rosszat. Ezután benyomod a csap alá, leszórod sóval, megfüstölöd zsályával, vagy amelyik fajta tisztítás neked tetszik. A lényeg hogy ha tényleg úgy érzed bajt okozol akkor tudsz tenni az ellen hogy másokon csattanjon. A te energiád, neked kell kezelned.
2020. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy lányt aki ugyan ilyen fajta erővel bír.

Különleges dolgok ezek és ha érdeklődsz, kutatsz feléjük sok mindenre viheted.

Valóban lehet tenni ellene de nem szükséges szerintem. Ha valaki kedves, jó az jutalmat kap és aki gonosz az átkot.

2020. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sosem hittem ezekben..mindig jót nevettem már anno 14 évesen is ezeken. Akkor kezdtem el elgondolkozni ezen..amikor 2 volt tanárom a gimiben szivatott pedig sokat és jól tanultam. 4es tanuló voltam mindig. De ők pikkeltek rám mindenre 3ast 2est akartak adni és szándékosan zavartak a témazáró közben..engem és a kedvenc padtársam lehülyéztek egy 4es dogánk után.


Akkor azt mondtam az osztály előtt hogy nem érdemlik meg hogy nyugdíjba menjenek. Örökké valahol dolgozni fogtok. Nem lesz nyugdíj. Az unokázás sem.


Egyik évben az egyik halt meg..másikban a másik. Pont lemaradtak az unokákról is. Mindegyik hirtelen halt meg. Az egész suli utálta őket. Nagyon gonosz tanárnők voltak.


Na szerintem ez se hozzám kötődik de :D annyi ilyen van hogy.. véletlen egybeesés. Mondjuk ők rászolgáltak. Minden tanulót bántottak. Nemsokan sírtak mikor jött a hír..


Utána egy cég ment csődbe. De nyilván nem amiatt hogy a szobában magamban azt mondtam hogy a pokol egye meg a cégét annak a gonosz embernek aki ártott nekem.. nyilván nem ettől..


Pozitív is volt :) gyógyítottam!! Bár szerintem ennek sincs köze az erőmhöz.. csak jók a megérzéseim. Jó volt azt hinnem hogy miattam épült fel egy beteg akin senki más nem tudott segíteni.

2020. nov. 24. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:

ez hasznos lehet lentebb, .. ha elolvasod:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..

2020. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elolvastam. Ugyanezek történnek velem is! Különbség hogy nem 2.lány vagyok és egy néniről aki már nem él rokonom tudom hogy ő volt ilyen. Mindenki ezt mesélte. Az egyik déd nagyanyám. De őt már nem ismerhettem sajnos. Viszont ez az egész egyre furcsább.


Mivel nem hiszek ezekben. Kvázi nevetek is mivel nincs semmi "hókuszpók" és mégis mindig valamit vagy meglátok előre vagy akit utálok elátkozódik..vagy emberek áldottak lesznek körülöttem. De már kezd elegen lenni. És amikor próbálok ezekre nem figyelni jön egy bevillanó kép mint annál aki a linkelt kérdést írta. Majd rá pár héttel megtörténik amit "láttam.." Már kipróbáltam hogy a bevillanó kép ne történhessen meg mert rossz volt. Aha.. Eselyem sem volt elkerülni a látott helyzetet..


Ez a fura.

2020. nov. 26. 00:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van összefüggés. Pl szerintem akár lehet karma is. Lehet akár az is, hogy adott illető előző életetekben ő átkozott el téged ő már szándékosan -és tudatosan; és akkor a karma lehetőséget ad neked,hogy ezek az energiák most visszataláljanak őhozzájuk; még konkrét átok nélkül is. Tehát lehet,hogy ez pl valami ilyen kiegyenlítődés; tehát pl lehet, hogy előző életedben te húztad ki valakinél a gyufát és ő konkrétan, szándékosan megátkozott téged; és akkor tehát nem "kötelező",de a karma lehetőséget ad, hogy ezt most visszaadjátok egymásnak; pl most ő szúr ki veled; most meg te kivánsz neki ezért bosszúból rosszat; és mivel ő annakidején konkrét átkokat szórt rád, amikor te kívánsz neki rosszat; a karma által így simán visszaadhatod. Én azt hallottam, hogy a konkrét átkozáshoz kell egy valami "varázsszó" is; de azt az illető szerencsére nem mondta be videóba. :):) Neki úgy mondta, úgy volt, hogy ő azért ment egy mesterhez, hogy az áldást megtanulja; és akkor aztmondta neki ez a tanár, vagy ki, hogy hogyan akar megtanulni áldani, ha nem ismeri a másik pólusát; és akkor tehát először az átkot tanította meg neki. Én amúgy nem ismerem ezeket a varázsszavakat; de ha ismerném se mondanám meg én se tehát senkinek; de szóval arra gondolok, hogy theát ez lehet simán karmikus is. Vagy pl nemtom, lehet, hogy sok életed volt már, és akkor ez egy ilyen képesség, csak meg kell tanulni bánni vele. Lehet hogy előző életedben aktívan foglalkoztál az energiákkal. És akkor lehet,hogy megmaradt benned ez a tudás belül mélyen valamilyen szinten; szal lélekruhádra gondolok, hogy valaki azt mondta, hogy az egy csomag, amiben minden előző életes emlékünk benne van , és cipeljük. Én ezeket nem tudom tehát.
2021. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!