Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meditálás közben, mire gondolsz?

Meditálás közben, mire gondolsz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 19:36
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Semmire.
2020. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmire se kell sima meditálásnál.

Bár én az aurám megerősítésére szoktam koncentrálni.

Minél jobban meditálok annál jobban érzem is.

2020. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a meditáció egy gyakorlat - ami közben igyekszünk felülemelkedni a gondolkodáson

ekkor megtapasztaljuk az üres, unalmas, semmit - ami egy változatlan jelenlét

ha újra gondolat jelenik meg - és észrevesszük - akkor visszatérünk a légzéshez, hangokhoz - és újra az üres, unalmas, semmire fókuszáljuk a tudatunk

2020. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én kb. 20 évvel ezelőtt azt hallottam két tényleg ilyen téren profi embertől,hogy két dologra legjobb ilyenkor az elején.

Vagy csak arra gondolsz,hogy leugrasz egy hegy tetejéről és csak zuhansz vagy egy tengerparti pihenést kell elképzelni.

Bármelyiket is választod,fontos,hogy csak arra összpontosíts.

Nehéz lesz.. Én "párszor" próbáltam,de egy idő után elvisz vmi gondolat és azt követi ezer másik.

Nekem nem sikerült sokáig,max.3-4perc lehetett.

2020. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell gondolni, összepontosítani semmire, csak ellazulni és hagyni, hogy szabadon pörögjenek a gondolatok, képek, hangok, stb. Lehet nézegetni őket, elemezni, kérdéseket feltenni, ha valamire választ keresel, esetleg felismerni valamilyen hibás mintát, és korrigálni. A lehetőségek tárháza végtelen.
2021. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy egy ágy szélén pucsít egy gyilkos lány, és nagyon fenyegetve parancsol a szexre.
dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!