Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudnék alkut kötni egy...

Hogy tudnék alkut kötni egy démonnal?

Figyelt kérdés

Szeretnék újra fiatal és szép és szexi lenni. Bármit megadnék érte. 25 vagyok. Öreg és ronda. Úgy érzem nekem már késő. Volt egy öngyilkossági kísérletem egy éve és majdnem meghaltam. Rengeteg borzasztó dolog történt már velem...talán el sem hinné senki. Bármit megtennék azért, hogy visszakapjam azt a külsőt, amiért keményen dolgoztam , de elveszítettem és már sosem kaphatom vissza.


Könyörgöm, ha valaki tudja hogy lehet alkut kötni egy démonnal segítsen! Az sem érdekel, ha a fél életemet elvenné, vagy csak egy évig létezhetnék utána. Csak boldog akarok lenni a külsőmben.



2020. dec. 17. 03:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%

Nem hiszek a démonokban, szóval ebben nem tudok annyira segítséget adni... De szerintem akármilyen rossz helyzetben vagy is, az öngyilkosság nem megoldás. Bár én könnyen beszélek, jó életem van.

Egyébként szerintem sok férfi lenne, aki 100%, hogy elismerné a szépségedet. Barátnőm is úgy gondolta magáról, hogy kövér és nem néz ki jól... Aztán találkozott velem, én pedig megváltoztattam a véleményét és felvidítottam. :)

Sajnos ugyanúgy nem fogsz tudni kinézni, mint korábban. Sajnálom. :(

De fel a fejjel, ez még nem a világ vége. Mindenkinek meg kell küzdenie azzal, hogy elfogadja magát.

Sok szerencsét kívánok!

2020. dec. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"boldog akarok lenni a külsőmben."

Külsődben csak akkor leszel boldog, ha "belsőd", azaz az eszed elfogad olyannak, amilyen vagy.

Külsődön akaratoddal tudsz valamennyit változtatni - ha nem vagy drogos roncs.

Rajtad áll. Önmagad elfogadása agyadban történik.

.

A démon nem alkuképes.

Ígéretének betartása rá nézve sem kötelező, szava nem "úri szó".

Ha tudsz is "alkut" kötni vele, az csak rád nézve lesz kötelező, ő úgyis azt csinál, amit csak akar, nem jóindulatáról és szava tartásáról híresült el.

.


Az idő kereke egy irányba forog.

Nincs az a hatalom -sem isteni, sem démoni - ami ezt megváltoztathatná.Újra 18 nem leszel, ráadásul az akkori eszed térne vissza - és mindent úgy csinálnál, ahogy tetted.

.

Ha úgy teszel, hogy elfogadjon valaki, akkor ő szépnek fog látni.

2020. dec. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Grimfox ***** válasza:
60%
A démonok nem alkusznak, a démonok elvesznek. Nincs okuk alkudni. Ha akarnak valamit, el tudják venni, anélkül, hogy adnának valamit. Ha velük próbálkozol, nem leszel szebb, se fiatalosabb. Testileg, és szellemileg elgyötört annál inkább. A démonok nem úgy működnek, mint a mesékben, meg a középkori összetákolt "varázskönyvekben" amik a kereszténységből vadhajtottak ki.
2020. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem azt mondta egy démon, hogy: "Bármit megkapok amit TÉNYLEG akarok!"

Én is szeretnék picit jobb külsőt meg ilyesmiket de ezek nem olyan dolgok amire azt mondanám, hogy jaj de kellenek. Jó lenne de ennyi. Amit tényleg akarok az sokkal nagyobbra törőbb és távolabb van. Nem úgy működik egy démon, hogy másnapra meg is kapja az ember amit akar. Viszont mindig a közelben van és segíteni fog elérni. És még a lelkedet sem kell felajánlanod neki mert ők nem amiatt jönnek. Hanem érted, hogy segíthessenek.

Ha csak a cél van előtted és semmi más akkor viszont felejtős a dolog szerintem. Kell, hogy valami ösztönözön feléjük.

2020. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Szóljak az anyósomnak?
2020. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Szia,

Jobb ha nem foglalkozol ilyenekkel, ezek a dolgok nagyon veszélyesek, rosszul sülnek el és nagy balszerencsét hoznak..

Inkább hallgass az őrzőangyalodra, mit súg neked az jó, ami nyugalmaz és biztonság érzetet ad..


Erről itt tudsz olvasni pár történetet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


Az őrangyalokról meg itt:

[link]

2020. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Minden démon egyetlen vágya elpusztítani az embert. Soha nem fog neked segíteni! Ha segítségre van szükséged, fordulj inkább az angyalokhoz, Istenhez!
2020. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

25 évesen szerinted öreg vagy? :O

Ezen nem segít semmilyen démon. A fejedben kéne rendet tenni.

2020. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A boldogsághoz nem feltétlenül kell szép külső és párkapcsolat. Sok ember úgy is boldog hogy van hobbija, tanul, sportol, világot lát stb.

Illetve a jó szándék és erős hit és bizalom az isteni gondviselésben is fontos. Legyen valami pozitív célja az embernek, hajtó ereje, kitartása és legyen mindig ott a remény. Minden nap adjon hálát azért, hogy egészséges és józan. Sok ember rokkant és mégis boldog. Akkor azok akik egészségesek is tudnak boldogok lenni. Hallgass a lelkiismeretedre.

Itt egy motiváló videó, nem véletlen van annyi nézetsége:

[link]


És mint mások is írtak 25 egyáltalán nem öreg.

Isten megáldjon és megsegítsen! Isten a szeretet..

2020. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Alkut kötni lehetséges de ez fekete mágia.

Sok mindent kell hozzá ismerni, aki tudja hogy kell csinálni és csinált már ilyet,úgy hogy megkapta amit kért,soha semennyiért nem fogja elárulni neked ezt a titkot.

2020. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!