Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés hatástalan,...

A szerelmi kötés hatástalan, és ez csak valami más miatt van?

Figyelt kérdés

Lassan 20éve "nagyon szerelmes" voltam, és kaptam egy szerelmi kötés leírást, amit én megcsináltam.

Persze semmi hatása nem volt, abban az értelemben amit én gondoltam, viszont akire tettem, hát érdekes módon nem tudok tőle megszabadulni.

Éljük az életünket, elvagyunk egymás nélkül, viszont mindig megjelenik az életemben, faramuci módon ragaszkodik hozzám.

Nyugtassatok meg, hogy ez nem egy rituálé maradványa, csak az unatkozó fél vonzódása,un végig hívom a kis fekete noteszt, hatva valamelyik exem rezonál rá esete.


2021. jan. 17. 08:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem annyira hiszek benne, már amikor megcsináltam akkor se.
2021. jan. 17. 08:26
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez csak a faramuciság miatt van.
2021. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Kecskeáldozat segíthet.
2021. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem szabad SOHA szerelmi kötést csinálni, mert utána még ha akarsz sem tudsz tőle szabadulni! Meg ez fekete màgia, ami ártalmas nagyon! Nem szabad ilyesmibe beleavatkozni.Sokan,naivan, őrült szerelmesen kötést csináltatnak, aztán elromlik a kapcsolat, elmúlik a rózsaszín köd, a férfi megváltozik rossz irányba, már szabadulni szeretne tőle az illető, de már NEM TUD. Ezért veszélyes. A szabad akaratba nem szabad bele avatkozni. Még az Isten is tiszteletben tartja a szabad akaratot. Talán valami normális jós vagy médium tud segíteni, de rengeteg a csaló, kókler, vigyázni kell.
2021. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez pontosan az az átok amit úgy szépítenek, hogy “szerelmi kötés”.

Egy tökéletes példa.


Első körben vedd le a kötést. Lehet többször is meg kell ismételned ezt a folyamatot, mert elsőre sose megy a levétel. Szabadítsd fel a másik felet, és válaszd szét a sorsotok. Nem tudom, hogy végezted (milliónyi féle képpen lehet) a kötést, de ha esetleg “visszafelé”, elenkezőképp cselekszel, az ellenkezőjét mondod annak amit akkor mondtál.

Javaslom végezz átok levételt rajta aztán magadon is.

Végül imádkozz és érezd ahogy megbocsátanak.

Többször is végezd el ezt a folyamatot, nekem 4 évig tartott mire elmúlt, de azzal még mem lett vége, hogy ő már leszállt rólam, csak azután következett a karma rám eső része...

2021. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A teljes sztory.

3an végeztünk ilyen szerelmi kötést. Ebből miért csak ez az egy sikerült.

És egy hitetlennek csak?

2021. jan. 17. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A sors fintora?

Az univerzum kiszámíthatatlan, lehet, hogy ez egy rossz dolog ami történt, de nem feltétlenül rossz okból történt, lehet ez miatt az egy csacskaság miatt derül fény a képességeidre, hogy észre vedd, hogy fejleszd magad.

2021. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem létezik a sors fintora. Ha ez egy szerelmi kötés, akkor azt nem te csináltad, mivel a te elméd nem képes ilyen energiákat ilyen szinten formálni és gyártani, hanem egy felsőbb entitás szólt közbe.

Az átkokat nagyon könnyű levenni de itt nem erről van szó bár a szerelmi kötés eredetileg fehér mágia, de mint energiagóc, könnyen alakítható, vagy levehető.

De itt nem erről van szó. Csupán valamiért a személyiségetekben így alakult.

2021. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!