Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik Magyarországon olyan...

Létezik Magyarországon olyan mágus, akinek tudása is van?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Ha azt nevezed tudásnak, hogy hány embert tud lehúzni. hibás.

Nem a mágus tudása nagy, hanem az emberek tudatlanságából eredő hiszékenysége.

2021. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Grimfox ***** válasza:
77%
Kicsi rá az esély. Majd ötven évig tilos volt az ilyesmi, még publikálni sem lehetett. Aztán ezt elvágták, és átestünk a ló túloldalára, és hihetetlen mennyiségű baromság öntötte el a népet. Persze néhány valódi, értelmes dolog is előkerült, de ezeket szinte lehetetlen kimazsolázni a ganajból. Nem is nagyon próbálja senki. Pont azért, mert a hosszú szellemi sivárság után most épp az ellenkezőjét éljük. A régiek közül, akik még tudtak már senki sincs életben, újak pedig nincsenek. Talán majd ha kiegyenlítődik a két véglet, akkor lesz, aki összeszed annyi valós ismeretet, hogy hitelesnek, nagy tudásúnak lehessen nevezni. Nem sokat segít az sem, hogy nyugatról dől befelé a divatezós "kultúra", ami náluk viszonylag permanens, nem egy elnyomott időszak ellentéteként élik meg.
2021. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha szerelmi kötéshez keresel akkor nincs.
2021. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Parasztvakítás megy.

2021. jan. 25. 21:05
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Csalók vannak, Kérdező, akik az emberi hiszékenységet forintosítják. Ilyenből pedig rengeteg.

Ha létezne valódi mestermágus, aligha állna ki a nagyérdemű elé a tudományával...

2021. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 III. A nagy károly ***** válasza:
46%

Én kajak mágus vagyok

Viszont nem segíthetek neked

2021. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés az hogy kit nevezel mágusnak? A kóklert aki a tízeseidre pályázik, vagy azok akik keresik, és valahogy megtalálták önmagukat a spiritualitásban? Négy éve foglalkozom vele, tanulgatom, de minél mélyebbre megyek egyre jobban rádöbbenek hogy az, amit megszereztem "tudás" is csak a felszín kapargatása. Szóval a helyedben nem bíznék senkiben aki nagy elánnal kijelenti hogy "ő ért az ezotériához" mert nagyon nagy valószínűséggel nem így van.
2021. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

Én mágus vagyok, méghozzá nagyon jó!

Tudásom az nincsen, de folyamatosan keresem.

2021. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Én mágus szerepjátékoztam sokat, az számít?
2021. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 stratega válasza:
43%

Én őt javaslom .

Brutál profi.


Magnus Carlsen

2021. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!