Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudok elküldeni egy...

Hogy tudok elküldeni egy jelenést amit nem én idéztem. Vagy is tegnap 03:32 kor ?

Figyelt kérdés

Csináltam egy tükör mágiát de valamit elrontottam van egy jelenésem most is itt a szobámban :( érzem !


kezdek fáradni az eddigi jelenéseket mind letudtam gyűrni de ez más

Hangulat változásaim vannak , például felraktam a teát és nem kellett

most meg meginnám ,kiborítottam.



Szerintetek ha kinyitom a harmadik szememet ? túlélem ?


csak azért kérdem mert 6 ÉVE csukva van.


2021. febr. 20. 00:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Utoirat nyugodtan dorgáljatok meg megérdemlem
2021. febr. 20. 00:39
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem beképzelsz csak dolgokat.Nem látsz,nem hallasz semmit.Nem beszél hozzád semmi.Felraktál egy teát és nem kellett????Baromi kemény démon van a szobádban cicám.Istenem mentsd meg a világ barmait.Ámen
2021. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Érzik az energia koncentrációt, és jönnek rá mint a politikusok a pénz szagra 🙄

Nálam, ha egy barátommal gyakorolok, néha komoly jövés-menés van, néha meg semmi.

Emeld a pozitívitást, a fényt, tölts ki vele mindent, és tartsd, néha erősítsd, és ez legyen rendszeres.

Ha kinyitod a szemed, akkor egy kicsit jobban fogsz "látszódni", de inkább arra törekedj, hogy te legyél rendben belül.

2021. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Uhh nahh neee
2021. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos skizofréniában szenvedsz.
2021. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Töltődj fel sok pozitív energiával! Nézz komédiákat,csináld a kedvenc hobbijaidat,mozdulj ki,beszélgess a barátaiddal,egyél sok csokit;)

Akármi is az,tartós pozitivitást és egy jó adag önbizalmat látva biztos elhúzza a csíkot,:)

2021. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Ki kéne nyomni a harmadik szemedet, ha ilyeneket csinálsz! Akármilyen mágia, idézés, túlvilággal kapcsolatos dolog nagyon veszélyes, amint láthatod, tapasztalod. Soknak már anyira kihatott az életükre, hogy vagy az elmegyógyban végezték, vagy öngyilkosok lettek. Nagyon veszélyes, nem szabad az ilyenekkel játszadozni.
2021. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Késöbb reagálok mindenre
2021. febr. 23. 19:20
 9/15 A kérdező kommentje:

Ki kéne nyomni a harmadik szemedet, ha ilyeneket csinálsz! Akármilyen mágia, idézés, túlvilággal kapcsolatos dolog nagyon veszélyes, amint láthatod, tapasztalod. Soknak már anyira kihatott az életükre, hogy vagy az elmegyógyban végezték, vagy öngyilkosok lettek. Nagyon veszélyes, nem szabad az ilyenekkel játszadozni.


Mindennek megvan az alapja


tudtam hogy ir ni fogsz



122 7 99 876 T 45 negy

2021. febr. 26. 22:09
 10/15 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ha kinyitom a harmadik szememet ? túlélem ?"

Hát nyitsd ki, oszt majd megtudod... :))))))))))

2021. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!