Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok olyan könyvet ajánlan...

Tudnátok olyan könyvet ajánlani ami a mágiáról ír?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresek amit meglehet venni, esetleg le lehet tölteni pdf formában. Nem igazán a fekete mágia érdekel mert tudom milyen veszélyes. Olyan könyv érdekel amiben minden le van írva. Az alapoktól kezdve a gyakorlásig és a felhasználásig. Semmi rosszra nem szeretném használni a mágiát.

A segítségeket előre is köszönöm.



2021. febr. 21. 14:50
 1/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Nincs egy darab könyv, amiben minden le van írva elmélettől gyakorlatig, kezdőtől a tapasztaltig. A hiteles könyvek csak az elméletet írják le, amit ha megértesz, akkor tudsz gyakorolni. Az sem mindegy, hogy a mágia melyik formáját akarod gyakorolni. Minden kultúra, és korszak másként használta a mágiát. Ha már azt tudod, hogy melyik kultúra mágiája érdekel, már előrébb vagy, és találhatsz könyveket a témában. Ha nem tudsz dönteni, vagy nem tudsz tájékozódni, akkor próbálkozz Várkonyi Nándor-Varázstudomány című könyvével. Ez több korszak, és kultúra okkult tudását bemutatja. Gyakorlatok nincsenek benne, de legalább segít kideríteni, melyik irány érdekel. Irányzat alatt nem fekete, vagy fehér mágia értendő. Ezek nem irányzatok, hanem a felhasználás céljai.
2021. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket olvastam annak idején, amikor elkezdtem érdeklődni a téma iránt.

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szepes Mária Mágia sorozatát ajánlom kezdetnek.
2021. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Franz Bardon: Az igazi beavatás útja.


Ez gyakorlat, kb. két év mire végigtanulod. Semmit nem szabad kihagyni és a sorrendet sem szabad felcserélni. Önálló tanulásra való.

2021. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Te magad képes vagy arra, amire Bardon könyve tanít, avagy ismersz olyat, aki képes rá? Például az elemtorlasztás általi üvegrepesztésre, és hasonlókra gondolok itt.
2021. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös az számít ha egy marék kővel be b@ssza valaki az ablakot?


(Nem a 4-es vagyok és mielőtt bárki belekötne ezt csak poénnak szántam.)

2021. júl. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!