Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést szeretnék...

Szerelmi kötést szeretnék milyen hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
tehát egy nős férfit szeretnék magamhoz kötni( tudom tudom gerinctelenség stbstb) de szeretem,őis engem tegyük fel ha sikerül,milyen hatások szállhatnak vissza? Mert ugye a jó is,a rossz is vissza száll.

2021. febr. 26. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged is szeret, akkor alapból minek a (nem létező) kötés?
2021. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Még butább leszel.
2021. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2021. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te hiszel ebben?
2021. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem! A kérdésemre szeretnék választ kapni
2021. febr. 26. 22:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha téged is szeret, akkor alapból minek a (nem létező) kötés?
2021. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért,mert hiaba szeret nem tud elszakadni a megszokott,kenyelmes kis vilagabol
2021. febr. 26. 22:42
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt ugye tudtad, hogy ez a való világ, nem pedig a Harry Potter?
2021. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Grimfox ***** válasza:
55%

Hatás1: a karma. Tönkretetted a családját. Ő is a sajátját, persze, de te részese voltál. Ennek karmikus következményei lesznek. Arról nem is beszélve, hogy egy hűtlen férfit kötsz magadhoz. Már az is látszik, hogy honnan fog érkezni a karma.

Hatás2: a kötés hatása. A szerelmi kötés átoknak számít, ahogy minden kötés. Kényszeríti a két felet, de valódi szeretetet nem képes előidézni. Csak erőszakkal összeterelni tudja az érintetteket, amiből frusztráció, és egymás iránt táplált negatív érzelmek lesznek. Időben előre haladva rosszabbodik a helyzet. Ha idő közben leszeded a kötést, egy jó darabig még akkor is össze lesz gabalyodva az életetek, és a hatás egy része végleges. Főképp ami a kötés során kialakult negatív érzelmeket illeti. Legrosszabb esetben kényszerítve lesztek, hogy egy se veled, se nélküled kapcsolatban éljetek annak ellenére, hogy undorodtok egymástól, vagy gyűlölitek egymást. Ezek egy sikeres kötés során nagyon reális lehetőségek, még akkor is, ha ezt most még nem is tudnád elképzelni.

A társadalom megítéléséről nem is érdemes beszélni, ezt már biztosan te is előre sejted. De az lenne a hatás3.

2021. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso❤
2021. febr. 26. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!