Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell az energiát úgy...

Hogyan kell az energiát úgy áramoltatni, hogy pénzt tudjak bevonzani?

Figyelt kérdés

Sokan írják itt, hogy pénzt nyernek. Valaki nagyobb összeget, valaki kisebbet.Persze,ezt bővebben senki nem fejti ki.

Elég mélyen benne vagyok a spirituális dolgokban, de nekem még nem voltak ilyen sikereim. Esetleg valaki tudna mondani egy konkrét módszert?



2021. márc. 13. 21:44
1 2
 1/12 Grimfox ***** válasza:
85%
Ha csak kicsit is mélyebben benne vagy, akkor sejtened kell, hogy miért nem működik. Ha tényleg mélyebben benne vagy, akkor pedig pontosan érted, hogy miért nem működik. Főképp pénznyereménnyel nem.
2021. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Napoleon Hill!!!
2021. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

és most csak 1x csak most és neeem hiszem el hogy az emberek nem szeretnének ajándékot venni gyermekeiknek háát itt van a nö nap férfiak valaki


,,,na valaki van a vonalban

TESSÉK ?

öö adásban vagyok iigen??



hahó hát sajnos most se sikerült

2021. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
A napelemparkból a bitcoin-bányász gépekbe.
2021. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
buták és tudatlanok vagytok a pénz nemNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEM LÉTEZIK
2021. márc. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Én munkával sokkal több pénzt tudtam bevonzani, mint pénz bevonzó energia áramoltatással. Ha hiszed, ha nem.
2021. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Először is kezdjük ott, hogy pénzalapú világban élünk. Mindenki pénzt akar szerezni, ezért ezt elég nehéz "bevonzani".


Az energia ugyanis a legkisebb ellenállás irányába áramlik (fizikában, mágiában, egyre megy).


Az "elég mélyen benne lenni" a spirituális dolgokban eléggé ködös...

Azt érted ezalatt, hogy kivétel nélkül minden nap keményen meditálsz? (Itt nem csak 5 percekre gondolok). Ugyanis hidd el, ebben valakik nagyon benne vannak (pl. én). És ezalatt nem a kis wiccákat értem meg a hasonlókat, akik kereszténység által felvizezett boszorkányságot próbálnak csinálgatni.


Tudnék pár konkrét módszert mondani, de ha tényleg érdekel a spiritualitás, ajánlom figyelmedbe a SPIRITS OF ERIDU c. weboldalt, ott mindent megtalálsz.


[link]

2021. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

vér föld étel ital lány férfi föld buza kukurica

wicca sárga

2021. márc. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

még mindig kételkedtek ??


csak 1 egy 7érdés?

2021. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7. válaszoló


Igen, minden nap meditálok,van olyan nap mikor nem ülök le, de akkor is odafigyelek, hogy a jelenben tudjak maradni és megfigyeljem a dolgokat, szóval igyekszem.

Érdekenelne, hogy milyen módszert tudnál mondani.

Köszönöm a weboldalt.

2021. márc. 18. 22:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!