Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kérlek írjatok olyan könyveket...

Kérlek írjatok olyan könyveket, ami a mágiáról, fekete mágiáról, jóslásról, manifesztálásról ír?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel engem ez a téma, szerintetek melyik könyv az, ami érthetően leírja ezeket? Nem pontosan a történetére vagyok kiváncsi, hanem a használata, elővigyázatosságok stb stb.

2021. márc. 19. 05:07
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Spirits of Eridu c. weboldal.


[link]


Keresgélj, ott mindent megtalálsz.


Szinte az összes könyvesboltban megvásárolható könyv tele van hazugságokkal és féligazságokkal, szóval azokat nem ajánlom. (Hiszed vagy sem, valakiknek még mindig nem érdekük, hogy az emberek Igazi, használható spirituális tudás birtokába jussanak...)


Ó, és a wiccás dolgokat sem ajánlom, mert azok lényegében csak kereszténység által felvizezett "mágiát" tartalmaznak.


Szóval, mint már írtam:

Spirits of Eridu

2021. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Franz Bardon: Az igazi beavatás útja

Karl Brandler-Pracht: Titkos lelkierők


Mindkettő kézikönyv, gyakorlatokkal és leírásokkal, amit elérhetsz. Viszont figyelmeztetnek is: ha nem vagy felkészülve az útra, akkor ne menj tovább, mert önmagad viszed bajba, és utána annyi problémád lehet mint égen a csillag.

Az okkultizmus és a mágia nem veszélytelen út, hanem játék a tűzzel!

2021. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
harry potter könyvek XDDDDDDDDDDDDDDDD
2021. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat az aztan magia xdd
2021. ápr. 3. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. A Szentírás, a Biblia. Amit ír ezekről, igaz és megbízható.
2023. szept. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!