Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan átkozzunk meg valakit...

Hogyan átkozzunk meg valakit úgy hogy ne szálljon vissza saját magamra az átok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 19:45
1 2 3
 21/25 Csomorkány ***** válasza:

Az Ószövetség szerint ha valaki "égbekiáltó" bűnt követ el ellened, akkor a kiáltásod meghallgatja az Isten. Ilyen pl. a szegények fizetésének a visszatartása.


Ha azonban nincs ilyen előzetes, ellened elkövetett bűn, akkor minden átkozódásod téged károsít.

2021. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Én woodot szoktam használni bejön és nem hat vissza
2021. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ilyet szerintem nem lehet, mert karmikusan visszakapod.

De hogyha pl mondjuk előző életedben már ő is egyszer elátkozott téged; akkor pl (karma szempontjából ) nem előzmény lenne, hanem következmény; tehát a "visszaadása" valaminek; a kiegyenlítése; tehát akkor úgy okés lenne, mert akkor azzal lenne egyensúlyban a mérleg, de nem tudhatod,hogy ez előzmény, vagy következmény lenne, mert ha előzmény lenne, akkor azt karmikusan visszakapnád, vagy nemtom pl, mi a kiváltó ok, de tehát az egymással való kiszúrásoknak egyensúlyban kell lenni, vagy legalábbis erre törekszik az Univerzum, de ha te magasabb tudatszintre jutottál akkor már nem kell törlesztened ezeket a karmikus adósságokat, hanem felülemelkedhetsz rajtuk. De amúgy szal lehet, hogy teneked már nem is lenne dolgod ezzel, majd a karma elintézi, tehát szerintem ne forralj bosszút, lehetségesnek tartom, hogy akár fölösleges ebbe ölnöd az energiáidat. Meg amúgy szal, ha nem következmény, hanem előzmény, akkor visszaüthet ez a dolog.

2021. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az Ószövetség szerint ha valaki "égbekiáltó" bűnt követ el ellened, akkor a kiáltásod meghallgatja az Isten.

Ez igaz? És ha meg is hallgatja mit tesz ez ellen? Semmit??

2021. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Csomorkány ***** válasza:
#24-es: Az egy sima magyar közmondás, hogy "Isten nem ver bottal." Ez ugyebár nem azt jelenti, hogy sehogyan másképp sem ver.
2022. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!