Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen nyelven leghatásosabb...

Milyen nyelven leghatásosabb mágiát használni?

Figyelt kérdés
Jézus arámi nyelven beszélt és tett csodákat, így feltételezem az arámi nyelvvel kéne próbálkozni. A latin nyelv is felkapott ugye a vallás terén és a mágiába, de konkrétan nem látok rá okot, hogy ez is egy mágikus nyelv legyen. Énoki nyelvről meg nem sokat tudni.

2021. ápr. 5. 14:20
1 2
 1/15 Grimfox ***** válasza:
61%
Az anyanyelveden. Amíg nem érted amit mondasz, nem történik semmi. Még ha meg is tanulod egy mondat szavainak a jelentését, nem kapcsolódnak a fogalmak a szavakhoz, nem érted a nyelvi struktúrát. Csak olyan nyelven érdemes bármivel is próbálkozni, amit anyanyelvi szinten beszélsz.
2021. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Busman
2021. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
A nyelvnek nincs jelentősége. A lényeg hogy értsd az alapelveket, mit miért csinálsz+ spirituálisan felnőttél a feladathoz.
2021. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

A héber és a szankszkrit nyelveknek már az idő és a tér elött is volt erejük, olyan fénykonfigurációkat képviselnek, amik felépítenek mindent, ami van.

A héber esetében a Yahweh-ként ismert entitás adta át azt egy népnek, a szankszkrit esetében a hang vibrációk azért tiszták, mert akkor még hiányzott úgymond az ábécé vagy betűzés, és a hang vibrációs részei önmaguktól a "helyükre találtak", mint a Teremtőtől jövő nyelv, természetesen, megtámogatás nélkül.

(Ré, az egység törvénye könyv alapján)

2021. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Meg ne égesd a nyelved!
2021. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem latinul nagyon királyul hangzik.
2021. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Legyél párszaszájú. Ha az nem megy, akkor legyél bukszaszájú.
2021. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Taláj ki ujj nyelvet.
2021. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Arámi és héber nyelven, az utóbbit úgy is nevezik, hogy "Lashon Hakodesh" (לשון הקודש) vagyis "a szent nyelv" vagy "a szentség nyelve".


Ha a John Dee és Edward Kelley féle énoki nyelvre gondolsz, akkor azt kell mondjam, az egy fabrikáció, az énoki nyelv szintaxisa és nyelvtana nagyon hasonlít az angol nyelvhez, John Dee anyanyelvéhez, ez aligha véletlen, nyilván ő találta ki az egészet.


A latin nyelv a katolikus egyház liturgiai nyelve, mivel az ismertebb okkultisták nagyrésze európai volt vagy legalábbis a mediterrán térségből származott valamilyen szinten hatással volt rájuk a katolicizmus, még akkor is ha más utat választottak, részben innen eredhet hogy a latin nyelvet szetnek vagy mágikusnak titulálják, de ez csak az én véleményem.

2021. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én már jó rég olvastam egy ilyet, ez valami átok, vagy varázsige szerüség, de már nem tudom milyen nyelven van: "Aski Kataski Lix Tetrax Damnameneus Aision". Ezt kb. 17 éve olvastam, ezért már el felejtettem, hogy pontosan mi ez, milyen nyelven van.
2021. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!