Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az antik, régi tárgyaknak...

Az antik, régi tárgyaknak lehet rossz energiájuk, valami rátapadt, vagy valaki rossz szándékkal feltöltötte stb?

Figyelt kérdés

Sok kézen mehetett keresztül franc tudja kié volt.

Vagy ez csak képzelet?



2021. ápr. 11. 16:15
 1/9 Grimfox ***** válasza:
97%
Előfordulhat, de nem minden régi tárgy kötelezően ilyen. Új tárggyal is előfordulhat persze, függően attól, honnan származik.
2021. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Régi jóskártyát sem akartam ebből kifolyólag venni
2021. ápr. 11. 16:27
 3/9 Grimfox ***** válasza:
97%
Azon lehet hogy megmaradnak a használat nyomai.
2021. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%

Persze. Sugárzó festék, mikroorganizmusok, meg hasonlók.


Ha ilyen "természetfeletti" dolgokra gondolsz, akkor buta vagy, és kérlek ne vegyél levegőt...úgy 40 percig. Köszi!

2021. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Meg kell tisztítani aztán ingával ellenőrizni, hogy kellőképpen megtisztult-e?
2021. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Grimfox ***** válasza:
93%
Ha értesz hozzá, lehet ezt is tenni. Bár az ingás ellenőrzés csak akkor szükséges, ha anélkül nem tudod megállapítani.
2021. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem, pont ellenkezőleg. Minél tovább marad meg egy tárgy, annál figyelmesebben kezelték, megbecsülték, értékelték, mert magában hordozza a használati és/vagy művészeti értéket, meg persze a létrehozó emberi energiát.
2021. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Grimfox ***** válasza:
95%
7., Japánban ez a koncepció az alapja a tsukumogami hiedelemnek. Sajnos azonban attól, hogy egy tárgyat megőriztek jó állapotban, még nem jelenti, hogy a tulajdonosok negatív érzései, tettei nem hagytak rajta nyomot. Jó példa erre a Hope gyémánt legendája.
2021. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sokat járok bolhapiacokra, eddig egy olyan tárggyal találkoztam, amitől a hideg kirázott, és úgy éreztem, hogy tele van negatív energiával.

Egy 20. század eleji gyász kép volt, az a típus, ahol az üveg alá tárgyakat helyeznek, mint egy dobozba. Egy fiatalon meghalt, beteg kislány fotója, a levágott copfja, szalagok, virágok voltak benne.

De ez önmagában is felkavaró, de lehet, hogy csak beleképzeltem. Mindenesetre a tulajdonos is ki volt tőle, nagyon rá akarta sózni valakire.:D

2022. jún. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!