Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vudu babát elégettem, hogy ne...

Vudu babát elégettem, hogy ne lépjen működésbe, erre pont, hogy működésbe lépett. Szerelmi kötés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csináltam vudubabát az exemről, szertartást is, megszúrkáltam, ahol kellett, elraktam. Semmi nem történt, aztán már nem is akartam. Itt olvastam, hogy hogy kell megszüntetni, azt írták, el kell égetni, mert a tűz tisztító erejű. Elégettem (nem volt nehéz, viaszból volt a bábu). Erre 1 hét múlva pontosan az történt, amit a mágia megalkotásakor kértem (pedig azóta eltelt 1 év). Most mit tegyek?
2021. máj. 3. 01:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Akik szerint ez vicces, szerencsétek van hogy titeket még egy idióta se akart magához kötni akaratotok ellenére. Akkor már nem nevetnétek.
2021. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Akarhat, mivel humbug az egész :)
2021. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
12es oké hidd csak ezt :-) Én épp eleget szívtam miatta
2021. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mit szívtál? Kérlek meséld el nekem
2021. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13 cuki vagy, de ha ilyet lehetne, már tapasztaltam volna :)
2021. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Xd
2021. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Miért vagytok ilyen g*ci vele? Az okkultizmus létező dolog, máasok hitén viccelődni pedig egyenesen fa$zoskodás! Én például ateista vagyok, mégis érdekelnek a természetfeletti dolgok, de mégsem megyek oda keresztény kérdésekhez és röhögöm ki a kérdezőt.


A kérdésedre kedves illető, ha azóta tart a probléma, hivass fénypapot vagy próbálj meg (nem papok által) megszentelet vizet használni magadon és az exed homlokán (nekem egy hasoló esetben működött), ha pedig minden kötél szakad fizess egy közepes árú ördögűzőnek aki tudja, hogy lehet segíteni a dolgon. Ha esetleg a víz vagy más hatására ehhez kapcsolódó álmot látsz megnyugodhatsz ugynis a probléma lassan megindult a megoldás felé. 🙃

2021. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mi lett? Őszintén kérdezem. Rád van kattanva még?
2022. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!