Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért rajzolnak keresztet...

Miért rajzolnak keresztet minden kisded születésekor a homlokára, vagyis a harmadik szemére? Igaz, hogy ezzel a szertartással "bezárják" az ember gyermekének eredendő mágikus erejét? Mitől félnek a világ urai?

Figyelt kérdés
Párommal kisbaba érkezését tervezzük. Szeretettel várjuk a világra, a családi fészekbe:) Azonban félünk, hogy az álkeresztény Energiaellenes, rabszolgatartó erők vissza akarják majd tartani mindazt, amivel egy teljes lényével bíró nagybetűs Ember leszületik világunkra. Hogyan tudnánk ezt megakadályozni? Az elégséges, hogy nem visszük el "keresztelkedni"?

2021. máj. 5. 16:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekel. Elégséges?
2021. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Igen, elégséges :)
2021. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Grimfox ***** válasza:
93%
A kereszt szimbóluma sok ezer évvel ősibb, mint a kereszténység, és nem zárja be az eredendő mágikus erőt. Sok jelentése van a kereszt szimbólumnak. Az egyik jelentése például az isteni/szellemi(függőleges vonal) alászállása az anyagi világba(vízszintes vonal). Ezzel jelöli az anyag megelevenítését, az anyag szellemmel való áthatását, azaz épp ellentétét annak, ami a kérdésedben szerepel. Nem a keresztelés miatt zárul be az ember eredendő szellemi természete. A keresztény nevelésnek már akad némi köze hozzá. Beléd nevelik, hogy bűnös vagy születésedtől kezdve, hogy csak szenvedéssel, és megalázkodással nyerhetsz bocsánatot, és hogy tilos bármi más felé fordulnod, mint amit tanítanak az egyház keretein belül. Ez az az egyház részéről, ami esetlegesen bezárja egy ember szellemi természetét(nem mindig). De nem kell keresztelés, vagy vallás, hogy eltávolodj a szellemi élettől. Elég ha csak úgy élsz, ahogy a társadalom elvárja.
2021. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%
HOL szokás ez a kereszt-rajzolás? Négy gyereket szültem, de egyetlen egyszer sem csináltak ilyet a gyerekeimmel!
2021. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%

Igen én is úgy hallottam,hogy az egy pecsét,amivel az anyagi létbe húzzák a harmadik szemet és a tobozmirigyet,ezzel a szertartással a mágikus képességeket és a forrással való közvetlen kapcsolatot zárják le....vannak előnyei egyébként,mert rengeteg bari van a világon akiknek kell ez a fajta Luciferi vezetés és a merevebb határokba belefolyva egy racionálisabb életre készít fel,nem mindenki kész az önálló gondolkodásra...nézd meg a mostani spirituális angyalkaváró csoportokat,akik az ufóktól várják a megváltást...a keresztények ugyanezt csinálják,csak egy nagyobb entitásra hárítják a felelősséget...a saját sorsteremtő képesség hiányában...mindkettő kiszolgáltatott,de még mindig jobb a sátánista katolicizmus mint az előbbi én azt mondom..


viszont mindenképp van egy teljes feloldó fénykeresztség is amin átesik az aki felébredt és elindult az úton,ez szigorúan az Őrzőkön keresztül a magasabb tudatra váltás érdekében....de te döntöd el,a belső látása ettől még meglehet,de szerintem is felesleges...

2021. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
4- nem a kereszt a lényeg,hanem az ember aki mögötte van,a tudatlanul ható szándéka és a mögötte zajló folyamatok...ez mindmind energia..
2021. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Grimfox ***** válasza:
100%
4. az olajjal megkenésnél láttam ilyet, keresztvízzel még nem. Keresztvíznél a katolikusoknál a háromszor fejre locsolás a lényeg. Máshol a háromszor teljes megmerítés.
2021. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Nem kereszteled meg és kész.

Vagy reformatusnak. Mondjuk én tízen évesen keresztelkedtem de kereszt a homlokom nem volt.

Gondolom katolikus szokás.

2021. máj. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
40%

sokakat ismerek akik egyáltalán nem keresztelték meg a gyermeiket.

amúgy érdekes h akik meg vannak keresztelve azok a gyerekek sokkal hisztisebbek, gőgösebbek, erőszakosabbak, kiabálósabbak és figyelem vizketettségeik vannak stb.


akik nincsenek megkeresztelve azok sokkal nyugodtabbak és kiegyensúlyozottabbak, még kreatívabbak is.


de ez csak az én tapasztalatom.


de amúgy: én meg voltam keresztelve gyerekként s nagyon nyugtalan voltam. köröm rágás, orrtúrás, haj s szempilla kitépések, önkínzások, menstruációs erős fájdalmak.


de amint levetettem a keresztény megkeresztelést ( meg voltam keresztelvr, de nem voltam vallásos stb.)

szóval amint egy rituális beavatással levetettem a megkereszteltetést egyáltalán nem fáj a menstruáció, egyáltalán nem érzek semmijen fájdalmat. elmúltak a szorongásaim s a kóros cselekedeteim. pedig nem hittem h a keresztelés feloldása változásokat okoz. az elején rémálmaim voltak, de azóta csak szépek vannak.


de ez is csak az én tapasztalatom.

2021. máj. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Tehát aki nincs megkeresztelve, az mágikus képességekkel bír, mert nem zárták be a harmadik szemét? Ennyire ne legyél már hülye.
2021. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!