Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés hogyan?

Szerelmi kötés hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok már itt az ilyen kérdés,nem is az érdekel hogy milyen eszközök kellenek hozzá. Sokkal inkább hogy mi azaz erő ami által működik?

Esetleg valamely entitás segítsége kell hozzá?

Megrendeltem és letöltöttem néhány varázskönyvet hogy el tudjam kezdeni a kutatást.

Minden érdekel erről,segítsetek kérlek!



2021. máj. 24. 14:01
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:

Tudom hogy etikailag kifogásolható de ezt választottam,ha valóban létezik,kerüljön akár évekbe is,megtalálom.

Minden információ fontos,akár olyan személy is érdekel aki üzletszerűen foglalkozik ezzel.

2021. máj. 24. 14:19
 2/60 anonim ***** válasza:
85%

Ne tedd! Nem csak etikailag kifogásolható, de veszélyes is.

Ha nem értesz hozzá, ami úgy néz ki így is van ne csinálj ilyeneket.

A szerelmi kötés fekete mágia és karmikus. Nem lesz beléd szerelmes az illető, csak hozzád lesz kötve ami okozhat megszállottságot vagy akár öngyilkosságot is. Ha tényleg érdekel a mágia, előbb tanulj és csinálj más varázslatokat.

2021. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Addig nem fogok hozzá,ameddig nem vagyok biztos magamban.

Jelenleg elkezdtem lejegyzetelni néhány szertartást de szerintem jól sejtem hogy ezek magukban nem sokat érnek.

Ezekből gyüjtögetek:

Raymond Buckland;A Boszorkányság Nagykönyve

Phra Rajsuthaja;A Boszorkányság Varázslatos Hatalma

Sarah Bartlett-Varázskönyv

Papa Shanga - A Woodoo mágia gyakorlata.

2021. máj. 24. 14:33
 4/60 anonim ***** válasza:
Milyen erő? Démoni
2021. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:

Pontosan mi is a célod ezzel? Leírhatod privátban is.


(1.-es voltam)

2021. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
20%
Nem unod még?
2021. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
#6 Összetévesztesz!
2021. máj. 24. 15:56
 8/60 anonim ***** válasza:
20%
7, azt hittem te vagy, aki minden héten felteszi ezt a szánalmas kérdést. De úgy látszik több ilyen barom is van
2021. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
#8 Viszonylagos hogy mi a szánalmas. Ha érdemben hozzá tudsz szólni,akkor meg fogom köszönni de ha jobb ötleted van azt is. Nem vagyunk egy cipőben. Nem akarok a továbbiakban elvonatkoztatni a témától. Elolvasom a nem ide illő választ,akinek ideje engedi írja de az én időmbe a felesleges duma nem fér bele,így nem reagálok rá.
2021. máj. 24. 16:45
 10/60 anonim ***** válasza:
80%

Az emberi lélek önmagában csupán a vele egyesült test informálására képes. Az emberi képzeletre vagy a dolgok módosítására tisztán szellemi entitások képesek.


Ezek mérhetetlenül intelligensebb lények, mint akármelyik ember. Az ember rövidtávú önző kívánságokat akar teljesülve látni; míg a démon mindig a végső célt tartja szem előtt, hogy az ember elkárhozzon.


Végső soron ártani akarnak. A velük való kommunikáció tönkreteheti az Istennel való kapcsolatot is.

2021. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!