Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés hogyan?

Szerelmi kötés hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok már itt az ilyen kérdés,nem is az érdekel hogy milyen eszközök kellenek hozzá. Sokkal inkább hogy mi azaz erő ami által működik?

Esetleg valamely entitás segítsége kell hozzá?

Megrendeltem és letöltöttem néhány varázskönyvet hogy el tudjam kezdeni a kutatást.

Minden érdekel erről,segítsetek kérlek!



2021. máj. 24. 14:01
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

#20 A válaszod hasznos!

Azonban az igazság az,hogy minden létező hétköznapi módszert megpróbáltam.

Így választásom nem maradt.

2021. máj. 25. 11:54
 22/60 SZücsöm ***** válasza:
35%

18. Nem csak az indiai bölcseletből. Inkább úgy fogalmaznék ha nem a hatalmas logikai bukfencekből álló menny/pokol rendszerből indulunk ki hanem egy reinkarnációs nézetből akkor így van.


Kérdező szerintem te nem érted mi az a drasztikus problémakezelés. A drasztikus problémakezelés az az amikor valakinek le kell vágni a lábát mert ha nem teszed az illető meghal. Azaz az adott helyzet azonnali (és más helyzetben túlzónak ható) cselekvést igényel mert különben a végkifejlet tragédiával vagy beláthatatlan következményekkel járna.


Jelen esetben nem létezik megoldandó probléma csak egy kielégítetlen beteges emberi vágy fonódik össze egy gusztustalan nárcisztikus és önző szemlélettel.


És ez nem vélemény. A vélemény az az amikor megkérdezik hogy mi a kedvenc színed és te erre "szájízed szerint" válaszolsz. Az amikor azt mondod hogy a fal kék mert valóban kék a fal az már egy tény közlése.



"Az én értékeim másak,a világnézetem más."


Azt észrevettük de ne csodálkozz azon ha az átlag embert (gondolom a kiszemelted is ide tartozik ) undorodik az olyan emberektől akik úgy élnék az életüket hogy a másik torkán taposnának és még lenne képük azt állítani hogy szeretik az áldozatot.


Továbbá van az a szint amikor egy adott kérdés az etikai szintet éri el. Ez viszont már alatta van itt már az "emberséged" az ami megkérdőjelezhető.


De amúgy mint "mondtam" én 99,99% ban biztos vagyok hogy még ha létezne is hasonló lehetőség nem fog neked sikerülni. Kétlem hogy olyan könnyű lenne megváltoztatni egy emberi lélek/elme akaratát. Mert ugye bár ha van mágia akkor a lélek is létezik.


Egy dolog biztos ha létezik lélek/valamiféle túlvilági rendszer pl: karma akkor te így is úgy is a vesztese leszel ennek a dolognak.

2021. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 SZücsöm ***** válasza:

"Választásom nem maradt"

Imádom a hasonló önigazoló szövegeket. Legalább magadnak ne hazudj. De rengeteg választásod van csak te épp azt választottad hogy a mostanival fogsz próbálkozni. Dönthettél volna akár úgy is hogy van másik ezer hal a tengerbe. De ne így tettél.

Tehát de választásod az van és választottál is.

2021. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
#22 Köszönöm a válaszaid!
2021. máj. 25. 12:12
 25/60 A kérdező kommentje:
#23 Tökéletesen!
2021. máj. 25. 12:13
 26/60 anonim ***** válasza:
#22 Szívesen beszélnék erről a menny-pokol rendszerről, de itt és most nem fogok, mert véletlenül sem akarok újabb ötleteket adni a kérdezőnek. Ahogy Ezékiel (3:18) mondja, a bűn következménye arra is visszaszáll, akinek a gondolata nélkül nem valósult volna meg a bűn.
2021. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 SZücsöm ***** válasza:

Amúgy ne érts félre természetesen te hozod a döntéseket az életedben. Nem tudom hány éves vagy de lehet hogy tudsz azonosulni azzal az élethelyzettel amikor szerető szülők "nyaggatják" a gyereket hogy tanuljon ne dohányozzon stb.


Lényegében azért mert a szülő 1. többet megélt talán azt az adott utat is már bejárta. 2. Kívülről látja merre vezethet az adott út. 3. jót szeretne a gyerekének.


Itt nem csak arról van szó hogy a válaszadók nem szeretnék hogy a másik egyént "rabigába döntsd".


Itt neked is segíteni akarnak (még ha a te szemszögedből nem is tűnik így).

Mert ha objektíven kívülről látnád a helyzetet tudnád hogy ez tényleg egy olyan "játszma" ahol csak veszíthetsz.


Ha nincs mágia vagy ha akár van de attól függetlenül sikerülne elérned a célodat akkor örök életedben ott lenne a bűntudat tüskéje az elmédben/lelkedben tök feleslegesen és ez mindent megmérgezne. (Persze ez csak akkor áll fenn ha nem vagy szociopata de megkockáztatom hogy nem vagy az)


Ha nincs mágia akkor amúgy is feleslege próbálkoznod a dologgal.


Ha pedig van és valahogy sikerülne is használnod valami csoda folytán akkor is nem csak negatív karmával vagy túlvilági szenvedéssel (hitrendszer kérdése) járna a dolog (tehát utólag bőven rá kell fizetni) de még az itt töltött maradék években is csak egy nyögvenyelős boldogtalan kapcsolatot sikerülne nyerned.Mert ha egy dologban kb. mindenkinek azonos a véleménye ezon belül az az hogy a szerelmi kötés nem szerelmet hoz(boldogságot pedig még kevésbé).

2021. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 SZücsöm ***** válasza:
26 Az a baj hogy én is szeretek leállni vitázni ilyen dolgokon főleg amikor egy adott hitrendszerben több a lyuk mint egy ementáli sajton de tanulnom is kéne már ahelyett hogy itt pötyögök. :D
2021. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

Sikerült belátható tervet készítenem a célhoz.

Felismertem hogy előbb a mágia egyszerűbb,kevesebb tapasztalatot igénylő gyakorlataival kell palléroznom a tudásom. Ezt időt és pénzt nem sajnálva teszem. Közben több a szakterülethez értő (legalább is remélem) személyt bízom meg az üggyel.

A jegyzeteim még nem teljesek és kicsit kaotikusak de ha készen vannak,bárkivel örömmel megosztom (ahogy a hiteles szakértő nevét is ha lesz),aki hasonló kabátot visel.

2021. máj. 26. 18:35
 30/60 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem lesz elég neked a saját büntetésed, még azt is magadra akarod venni hogy a "tudásod megosztásával" más ember életét tedd tönkre?


Drukkolok hogy ne sikerüljön mert több ártatlan embert ölnél meg vele. Bár ilyen hozzáállással úgyse fog, az egész szerelmi kötés rém egyszerű nem kell hozzá hosszú kutatómunka. Kb 5 perces rituálé, minimál eszközzel.

2021. máj. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!