Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés hogyan?

Szerelmi kötés hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok már itt az ilyen kérdés,nem is az érdekel hogy milyen eszközök kellenek hozzá. Sokkal inkább hogy mi azaz erő ami által működik?

Esetleg valamely entitás segítsége kell hozzá?

Megrendeltem és letöltöttem néhány varázskönyvet hogy el tudjam kezdeni a kutatást.

Minden érdekel erről,segítsetek kérlek!



2021. máj. 24. 14:01
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
0%
Oké kérdező hozzáköltlek egy hajléktalan férfihoz, és majd meglátjuk hogy alakul az életed:-D Lehet még ma megcsinálom.
2021. máj. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:

#30 Mi felelősséget kellene vállalnom nekem,más idegen cselekedeteiért? Ezen az elven az is büntetést érdemel,aki más életének kioltására alkalmas eszközöket tanít (fegyverhasználat,kravmaga)?

Ha egyszerű az eljárá,bizonyára számomra is annál könnyebb lesz,de kezdőként,azthiszem nem árt ha beleásom magam a témába.


#31 Tedd!

2021. máj. 27. 07:37
 33/60 A kérdező kommentje:

Nem értem egyébként ezt a hatalmas ellenhangot.

Mi rossz van egy meglévő kapcsolat megerősítésében és véglegesítésében?

A szememben ennél sokkal nagyobb bűn az -nevezheted szakításnak is- árulás. Ha meghozok egy döntést,ami szerint valakivel összeboronálom magam,akkor ha nehézségek adódnak is,a megoldást keresve kitartok mellette. Az árulást,a hűség és a becsület terhére,nevezem én bűnnek.

De én is egy saját nézőpont vagyok,mint az is,akinek az elvei az enyémekkel ütköznek. Az ember szines. Ennek tudatában,tiszteletben tartom más elvét még ha nem is szimpatikus a számomra.

Nem lehet kölcsönös ez a meglátás?

2021. máj. 27. 07:51
 34/60 SZücsöm ***** válasza:

Kérdező tényleg nem tudom eldönteni hogy csak trollkodsz (szerintem igen mert aki kétségbe van esve/szomorú az nem fogalmaz olyan kacifántosan/tréfásan mint te értsd palléroznom a tudásom) vagy ennyire undorító emberi lény vagy aki még értelmezési zavarokkal is küszköd.(És ha ne csak troll vagy akkor vedd személyeskedésnek mert csak egy objektív tényt állítok)


A te kravmagás,fegyverhasználatos példád azért hülyeség mert az oktató veled ellentétbe nem ismeri a tanulónak a végcéljait az eltanult készséggel kapcsolatosan.

Te viszont még ki is jelentetted (amúgy is egyértelmű lett volna a szándékod) hogy milyen okból akarsz közzé tenni egy csak ártásra használható elméletet(nem akarom tudásnak hívni).Itt nincs meg annak a lehetősége hogy valaki majd önvédelemre,sportra fogja használni a tudást hisz arra nem képes az adott "elmélet" és mint írtam specifikusan körül is írtad a valószínűsíthető érdeklődi kört.


És az undorító jelzőt azért (is) használtam mert már megint hárítasz,ferdítesz és másra kened a saradat. Ennyire nem lehetsz szocializálatlan hogy nem érted a különbséget egy párkapcsolati döntés (aminek ha nem csak trollkodsz most már mindenki látja hogy meg van az oka és valószínűleg helyesen döntött az ember) és a között hogy valakinek el akarod venni az egyik legalapabb emberi jogát.És ami a legrosszabb hogy van képed azt állítani hogy szereted az áldozatod és van akkora egód hogy még mindig nem vagy képes azt leírni hogy "igazatok van morálisan egy foskupac vagyok de akkor is végig viszem" hanem itt mentegeted magadat hogy "nincs veled baj csak máshogy látod a világot".


És de lehet kölcsönös ez a meglátás addig amíg az ésszerűség határain belül van.


Azt viszont engedd már meg hogy egy olyan ember aki legalább félig meddig erkölcsösnek tartja magát had érezhessen a torkában felbugyogni egy kis epét amikor sorozat gyilkosokról,pedofil vagy egyéb erőszaktevőkről,háborús bűnösökről,diktátorokról,rabszolga tartókról(te), ect... emberekről hall olvas.

2021. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 SZücsöm ***** válasza:
Javítás: (És ha nem csak 1 troll vagy akkor ne vedd személyeskedésnek mert csak egy objektív tényt állítok)
2021. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:

#34 Kétségbeesve a legkevésbé sem vagyok. Nem lehet belefogni valamibe úgy,hogy a nem sikerülhet,csekély esélye is helyet élvezzen az egyenletben. Valóban szeretek kacifántos,humoros,néha gúnyos szóhasználattal élni. Ilyen beszédmodorú emberek társaságában cseperedtem.


Mentegetni sem szeretném magam. Hogy ki és miként véleményezi a cselekedetem az nem tartozik rám. Adódott egy problémám,aminek ügyében döntést hoztam,és minden ellenzés,köpködés ellenére,minden erőforrásom a probléma megoldásának állítom szolgálatába,az általam választott módon. Ez ennyi.

Ne rágjuk tovább ezt a csontot SZücsöm.

2021. máj. 27. 13:20
 37/60 anonim ***** válasza:

Kérdező mi a bűn ebben? Hogy olyanra kényszeríted amit nem akar önszántából. hogy elveszed a szabad akaratát.


Ha igazán, őszintén szeretnéd azt a valakit akit meg akarsz átkozni, akkor hagynád hogy ő döntsön, akkor is ha neked nem tetszik az eredmény. Ha ilyen voltál vele is, nem csoda hogy kiszeretett belőled, és akár mit csinálsz, nem létező szerelmet egy szerelmi átokkal se fogsz tudni kicsikarni, csak boldogtalan függést.


Ha szeretsz valakit pedig nem akarsz neki rosszat.

2021. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

#37 Mi a bűn és mi a rossz akarás? Mi az hogy jó és rossz dolog? Ahogy felnőttünk megtanultuk hogy mit szabad és mit nem szabad és a betanult szabályozás mentén éljük az életünket. Ha más szabályrendszerben egyeznek meg az elődeink,az értékeink is másak. Az egész döntés és megegyezés kérdése,objektíven semmi nem jó vagy rossz.

Ha nehéz is belegondolni,az ember valójában eldöntheti hogy a jó és rossz cimkéket hova teszi az életében,maga választja meg az erényest,magasztost és az elítélendőt. Mindenki magának.

2021. máj. 27. 14:37
 39/60 anonim ***** válasza:

Oké kérdező akkor holnap kezdj azon a munkahelyen ahol a legjobban utálsz lenni és soha többet nem mondhatsz fel.


Vagy ha veled történik akkor baj? Te bárkit tönkre tehetsz? Komolyan ilyen beteg vagy? Nem Orbán a vezetékneved véletlen? Sok a hasonlóság...

2021. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

#39 Az ember csak magát képes tönkretenni,a vele történtekre adott reakciói útján. Semmi nem jó vagy rossz ameddig az elme be nem sorolja.

Ha ez egy olyan munkahely, ahol mindent megtesznek értem akkor beilleszthető az esetembe a példád.

2021. máj. 27. 15:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!