Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés hogyan?

Szerelmi kötés hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok már itt az ilyen kérdés,nem is az érdekel hogy milyen eszközök kellenek hozzá. Sokkal inkább hogy mi azaz erő ami által működik?

Esetleg valamely entitás segítsége kell hozzá?

Megrendeltem és letöltöttem néhány varázskönyvet hogy el tudjam kezdeni a kutatást.

Minden érdekel erről,segítsetek kérlek!



2021. máj. 24. 14:01
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
0%
Azt nemtudom.
2021. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
19%
49es a kérdező már így is őrült hiszen tönkre akar tenni valakit akit elvileg szeret, úgyhogy nála lényegtelen ha kicsit jobban belemerül a folyamatba. A diliházban legalább nem tudna ártani szegény csajnak.
2021. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

#52 Próbáld kicsit tágítani a tudatod.

Miért hiszed hogy nálad az abszolút igazság vagy mi győzött meg arról hogy bármit is biztosan tudsz?

2021. máj. 30. 13:33
 54/60 anonim ***** válasza:
55%
kérdező miért téged mi győzött meg arról hogy tönkre kell tenned valakit a saját önző érdeked miatt?
2021. máj. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
9%

Hű, te nem vagy semmi, Kérdező!


Mintha szó szerint megszállott lennél.


De a szerelem buta és gyerekes motiváció a varázsolgatásra, mert a szerelem vakká és butává tesz.


Egy ilyen akció kapcsán az a kérdés, hogy megéri-e, mert borzalmas árat fogsz fizetni érte, ha egyáltalán sikerül.


Szenvedést fogsz okozni, magadnak és a lánynak is. Sokkal nagyobb fájdalmat húzol magadra, mint amekkorát most átélsz. A legjobb napod is ezerszer szarabb lesz, mint most a legrosszabb.


Ne azt a szűklátókörű célt nézd, hogy tiéd marad-e a lány, hanem vedd figyelembe az egész csomagot, amit kapni fogsz. A világ igazságos: ha könyörtelenül és erőszakosan cselekszel, azt fogod visszakapni.


Végül pedig az egész szerelmi varázslósdi tisztára hülyegyerek kategória. A problémádra nem a mágia a megoldás.

2021. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

#54 Miből következtetsz arra,hogy a kimenetel feltétlen tönkremeneteléhez vezet bárkinek?

#55 A következmény egyenlőre ismeretlen,de bizonyára ha úgy kell lennie úgy lesz,hogy valamit valamiért.

2021. máj. 31. 12:54
 57/60 anonim ***** válasza:
Kérdező miért szerinted egy átok mi célt szolgál? Márpedig a szerelmi kötés az átok. Ha azzal kel lennünk akivel nem akarunk az bizony tönkretesz.
2021. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Oké, "valamit valamiért". De nem azt fogod kapni, amit remélsz, pont ez a lényeg. (#55)
2021. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:

#57 Egészségben,betegsében...amíg a halál el nem választ. Bár házasok nem vagyunk,a formalitás semmin nem változtat. Ha elkötelezem magam valaki mellett,bármi történik is mellette maradok,ha bajban van segítem. Itt csak azon kivételt fogadom el,ha a férfi kezet emel a nőre vagy azzal arányban lelkileg bántja egyik,a másik felet. Ezen esetekben elismerem a közös döntés (párkapcsolat) megmásítását.


#58 Nem tudom hogy mit fogok kapni. Kötés,mint ahogy a szóban rejlik,két személy egymáshoz bilincselése. Nem szerelmet várok a beavatkozástól,azt majd a két személy -én,ő- megoldja az idő közreműködésével.

Firtatni ezt időpocsékolás,döntést hoztam. Megbíztam az általam leghitelesebbnek vélt személyeket az üggyel. Mindenesetre képzem magam,ha netalán csak kóklerekbe ütköznék,magam végezzem a melót.

Ha becsapnak,megesik,megyek tovább,nincs az a tétel pénzben,időben,munkában,amit ne injektálnék a sikeres kimenetelbe.


Esetleg valaki,aki hasonló elgondolás mentén rokon cipőt visel?

2021. jún. 1. 00:55
 60/60 anonim ***** válasza:
16%

A pszichiátrián érdeklődj kérdező ott vannak a hozzád hasonló kóros esetek.


Szegény nő, hátha valaki tudja őt figyelmeztetni mielőtt visszafordíthatatlan károkat okozol az idiotizmusoddal és önzőségeddel. :-(

2021. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!