Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lélekeladás hogyan?

Lélekeladás hogyan?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok a következményekkel. Sok felé praktikát hallottam, de valahogy engem az az egy, igazi érdekelne.

Kizárt, hogy közben imádjam a sátánt, vagy hasonló.

Nem tudom hol beszélgethetnék olyan emberekkel, akik értenek ehez (És nem skizofrének)

Szeretnék szerződést kötni a lelkemért cserébe. Meglenne rá az okom. Az egész életem nyomorúság, megerőszakoltak, megaláztak, kidobtak otthonról, aztán még most évekkel később se változott semmi, mert már minden tönkrement, hiába lett jobb a helyzetem.

Szóval... Szeretnék szerződéstkötni. Hogyan?


(Elnézést a fogalmazásért)


2021. máj. 24. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem léteztek lélekeladás xdd. Tényleg minden létezik az univerzumban de pont a lélekeladás nem.
2021. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bár azt írod, de vszeg nem vagy tisztában a következményekkel. Szomorú, hogy nehéz az életed, hogy sebzett vagy, és kilátástalannak látsz mindent.


Ezek is lehetnek következmények: ha a karmának nevezett törvényszerűség valóban működik a világban (és eléggé úgy tűnuk, hogy igen), akkor a mai állapotod is következmény, amit korábbi létezéseiddel "érdemeltél" ki. (Vagyunk így egy páran :))


A kijárat a te számodra is az együttérzés. Aki megtapasztalja a szenvedést, az képes átérezni másokét, és ezáltal képes lehet olyan életet élni, ami csökkenti a kínt a világban.


Ez nagy ajándék. Nézz körül, mennyi önző, érzéketlen, sz*r alak hemzseg körülöttünk. Ők még lefelé tartanak azon az úton, amin te már elndulhatsz felfelé.


Eladni nem tudod a lelkedet, de megmenteni igen. Fontos értened, hogy minden út végső soron "felfelé" vezet, a kérdés csak az, hogy mennyi felesleges és kínos kitérőt teszel "lefelé".

2021. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem létezik lélelekadás. Még a sátánisták szerint sem....
2021. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!