Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Logikus megérzés vagy elmén...

Logikus megérzés vagy elmén túli sugallat?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos ideje érzem azt hogy előbb rájövök spirituális vagy okkult összefüggésekre,mielőtt olvasnék vagy hallanék róluk.

Később beigazolódik a megérzés amikor találkozom vele leírva vagy a témával foglalkozóktól hallva.

Logikusan kikövetkeztetem az összefüggést vagy érkezhet ez egy entitástól?

Esetleg lehet hogy már alapvetően megvan egy tágabb értelemben vett tudatban?



2021. máj. 25. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyakori hogy egy ilyen felismerés reggeli ébredés után van. Korábban nem adtam neki jelentősséget de egyre gyakrabban igazolódnak be a megérzések,teljes pontossággal,ezért elkezdtem őket megjegyezni.
2021. máj. 25. 15:12
 2/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, inkább intuíció, vagy a kollektív tudattalan, mint valami külső entitás. Nem igazán van olyan szellemi entitás, aminek az lenne a célja, hogy emberi, de okkult ismereteket osszon meg veled. A logikus következtetés is benne van a pakliban, de az nem lehet forrás, csak hozzásegíthet az eredményhez.
2021. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ezek a rájövetelek szinkronicitásban vannak a külső visszaigazolással. Ez mutathatja azt is, hogy jó úton jársz.
2021. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy működik, hogy érzések, gondolatok születnek benned, amiket megélsz, átgondolsz, és ebből lesz a tudás. Utána ezt máshogy megfogalmazva, egy kicsit más formában elolvasod.
2021. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!