Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell gyorsító bűbájt rakni?

Hogy kell gyorsító bűbájt rakni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 17:07
 1/6 Grimfox ***** válasza:
55%

Gondolom a kérdés nem komoly, de az nem is igazán lényeges.

A bűbáj az elmére hat. Maga a bűbáj szó árulkodó kellene, hogy legyen. Ha gyorsabbá, mozgékonyabbá akarod tenni magad, vagy a reakcióidődet akarod növelni, akkor a biztos módszer, ha qigongot, vagy pranayama-t használsz, hogy fokozd ezeket a képességeket. A kevésbé biztos módszer az önszuggesztió. Az önszuggesztiót végül is, nagyon nagy jóindulattal nevezheted bűbájnak. Szuggesztióval másnál is elérhetsz hasonló hatást, de ez jóval gyengébb lesz, mint amit magadon el tudsz érni, és csak akkor, ha az illető szuggerálható, és bele is egyezik a szuggesztióba.

2021. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Jó nagyot kell szippantani egy fehér kristályos porból.


Mágusok szokták árulni, speed néven keresd.

2021. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan
2021. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te nem vagy százas,kérdező! Az értelmes választ lepontozod,a vicceset -amin én is jót derültem- meg fel.Persze ha a röhögés v a cél,ott a pont,és én kérek elnézést!:)
2021. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, felfelé én senkit sem pontoztam :D
2021. jún. 26. 08:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz bűbájjal gyorsítani? - nem lényegtelen!
2021. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!