Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vonzás törvénye siker történetek?

Vonzás törvénye siker történetek?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltátok?

2021. jún. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Az én receptem nem univezális recept. Csak a saját gondjaim tudtam megoldani vele. Mindenkinek saját módszere kell legyen.
2021. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
78%
pozitiv gondolkodás, vizualizálom hogy már megvan az a dolog amit szeretnék pl gazdag szeretnék lenni, akkor azt mondogatom magamban/írom le hogy gazdag vagyok. Hálát is kell adnod, meditálj ilyenek. vizualizáld a fejedben
2021. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolót nem értem miért kellett lepontozni.🤦‍♀️ Felőlem engem is lepontozhattok de én pontosan ezekkel a technikákkal értem el “eredményt”. 🤷‍♀️


Egyszer egy meditációt hallgattam yt-on és vizualizáltam, hogy ha megnyerjük a lottót akkor a családommal fogok ünnepelni és a jelenet amit elképzeltem (a konyha asztálnál álltunk és pezsgővel koccintottunk)pár nappal később végül pont ugyanúgy megtörtént :D Igaz, nem a lottó nyereményt ünnepeltük és nem is emlékszem pontosan hogy mit, de rettentően örültem, hogy életemben először tudatosan manifesztáltam. És ezután egyre többször történt ilyen, leginkább pozitív, viszont előfordult hogy negatív eseményt is bevonzottam.😅


A vizualizáció az egyik legerősebb módja a manifesztációnak, főleg ha az ember érzelmeket is visz bele. Én minden nap használok pozitív mantrákat és megváltoztatták az életem! A hálaadás úgy szint. El tudtam érni hogy minden reggel örömmel keljek fel(vannak kivételek, hisz minden embernek vannak rosszabb és jobb napjai, de én most általánosságban beszélek), mert csak körül kellett néznem a szobában és eszembe jutott mennyire hálás vagyok mindenért amim van. Eszembe jutottak az emberek akiket szeretek. A dolgok amiket elértem ezidáig az életemben. A meditálás pedig segített öszpontosítani és öntudatosabbá váltam. És ahoz hogy erre a pozitív útra térjen az ember, igenis szükség van egy pozitív gondolkodásmódra. Nem szükséges 0-24-ben pozitívnak lenni de bizonyos helyzetekben érdemes, még ha először nehéz is.

2021. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Hát nekem ez az egész még nagyon új dolog, de tegnap este megnéztem youtobon a Titok - merj álmodni, azt hiszem ez volt a című filmet azt hiszem ez volt a neve 😀. Jò kis film aranyos történettel. Aztán ma egyre többet járt a fejem ez a manifesztáciòs dolog meg hogy bevonzani dolgokat stb.

Szobaasszonyként dolgozom egy hotelbe és álltalában nagyon ritkán hagynak a vendégek borravalòt ezért nem is reménykedtem benne hogy ma ez máshogy lenne. Viszont egész nap azon járt a fejem hogy milyen jò lenne ha legalább csak egy kis csokit vagy süteményt hagynának. Nagyon édesség hiányom volt egész nap. Aztán mit ad isten az egyik szobába a két doboz sütemény fogadott. Azt hittem le hidalok. 😀. Utánna azon törtem a fejem hogy bárcsak találnék tejet is mert elfogyott a munkahelyemen és már reggel se tudtam inni ezáltal kávét. Egyik szobába sem találtam, majd mielőtt letelt a műszakom hazafelé menet a szennyes kocsink alján ott volt egy doboz tej 😀 hihetetlen volt mit ne mondjak 😀

2021. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Azt hiszem ez volt a film címe* bocsi már fáradt vagyok
2021. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!