Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést miért csinálta...

Szerelmi kötést miért csináltat valaki? Mi alapján választottál vagy választanál személyt ( mágust- nőt, boszorkányt- mestert, jóst, stb..)?

Figyelt kérdés
Nekem sok negatív tapasztalatom van ezen kérdéskörben és csak egy pozitív. Amennyiben neked is vannak hasonló tapasztalataid, kérlek oszd meg velünk! A válaszokat előre is köszönöm! :)

2021. júl. 25. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
A betegek visszajelzése szerint. Csak olyan pszichiátert választanék, akinek jó értékelése van a dokikereső fórumokon.
2021. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Csak akkor csinálok szerelmi kötést ha vissza akarok szerezni vagy nem akarok elveszíteni valakit. Többször is megerősítem a kötést.

Tudom hogy sokan ezt nem véleményezik pozitívan,mindenkinek a maga dolga.

Nem igazán mertem soha olyan személyt választani aki ilyesmit hirdet,egyszer azonban mégis megtettem és 150 ezredest buktam a dologgal tanulópénzként.

Szerintem magadnak csinálni a legjobb.

2021. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

2-es, és hogy tudod magadnak megcsinálni? Kitől, honnan tanultad? Gondolom, nem attól, akinél 150 ezret buktál.

A másik: a leírtak alapján már többször csináltál kötést. Az nem örökre szól? Vagy leveszed az előzőt, mielőtt másikat csinálsz? S te döntesz a "kaland" végéről, vagy a kötés ellenére téged hagynak el?

Tényleg kíváncsi vagyok, nem rosszból kérdezem.

2021. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

2-es vagyok.Sok kötést csináltam ami nem sikerült,később jobban a dolog utánnézve,emberektől,könyvekben és neten informálódva összeállta a kép hogy miként is kellene ezt összehozni.

Miután megtanultam hogy mit és miért csinálok,belevágtam újra és 2x sikerült.

Az elsőt már oldottam,bár egyre inkább feltételezem hogy nem sikerült elszakítani,a 2. hatása jelenleg is tart,de havi szinten meg szoktam ismételni.

Szerintem az hogy miként és mennyire hat az a megválasztott rituálétól és az egyén akaratától függ.

2021. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne itt reklámozd már magad légyszíves mester! Köszi
2021. aug. 21. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszem ágában sincs.

A kérdésedre adtam választ,tudásom szerint.

Írtak privátban hogy segítsek nekik,de ezt nem venném a nyakamba,ezért nem is válaszoltam az üzenetekre és a továbbiakban sem fogok.

Milyen válaszra számítottál egyébként vagy az általam írt válasz miért reklám? XD

2021. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Általános! Nem historikust de konkrét rítusokat azért hallgattam volna szívesen!
2021. aug. 25. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Azért csináltat, mert képtelen elengedni a másikat, birtokolni akarja még az érzéseit is. Szánalmas és undorító az ilyen ember, és jobb, ha nem válsz azzá.
2021. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!