Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Marcus mágus milyen szakember...

Marcus mágus milyen szakember , és kb mennyibe kerül vele egy személyes találkozó?

Figyelt kérdés
Jósoltatni szeretnék ill a jövő érdekel
2021. júl. 31. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2021. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Juj, ez szíven csapott. Mágus és szakember egy mondatban.

Figyelj én ingyen elmondom neked: SENKI SEM LÁTJA A JÖVŐT!

Aki mást mond az hazudik és át akar verni.

2021. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2021. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Segítek:aki pénzt kér ilyesfajta "segítségért" azt messze kell kerülni, nem mester, nem segítő az ilyen.Általában könyvet is csak írnak róluk, nem ők írják maguknak, magukról, nem kérnek saját maguknak pénzt, legfeljebb egy ügyért,azt is önkéntes alapon,Papajiről,Ramanáról érdemes olvasni, ők miként álltak ehhez...de ők is az ismert, megismerhető gurukhoz, mesterekhez tartoztak.
2021. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez csak 1 kérdés volt , nem kell ilyen hatalmas jelentőséget tulajdonítani a témának , egyébként még mindig jobb egy úgymond ellen vélemény mint egy értelmetlen kérdés (3-as) nem értem mért nem lehet h olyan írjon aki esetleg volt nála v hallott róla , nem az volt a kérdés h kinek mi a véleménye az ezoteriáról és ezzel kapcsolatos dolgokról. De én tisztelem mindenkinek a véleményét , de olyan poén lenne h egyszer csak az írna aki releváns a kérdésben.
2021. aug. 1. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy reklám róbálkozás volt ez is.Volt már hasonló nemrég :D.Amúgy elég releváns válaszokat kaptál, hogy mást ne mondjak...
2021. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem. Nincs itt semmi reklám. Konkrét kérdés volt. És az egyetlen részben releváns válasz a link. De azt én is tudtam. Ennyi.

Szívesen leírnám h lehet válaszolni pl erre a kérdésre , de fölösleges , aki eddig nem értette ez után se fogja.

2021. aug. 1. 17:05
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Szakember? Mágus egy szakma? Milyen válaszokat vársz erre a gyerekes kérdére?
2021. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez egy kultúráltan megfogalmazott kérdés volt , de nem a magadfajta kreténeknek szól
2021. aug. 1. 21:08
 10/12 zsolna001 válasza:
Én szívesen jósolok neked (ingyen).
2021. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!