Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak szándékosan ártó...

Vannak szándékosan ártó szándékkal használt szimbólumok? Mik ezek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Dupla villámot pár évtizeddel korábban nem vasárnapi ingyenebéd osztásra használták.Elég sikeresek is voltak.
2021. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A dupla villám hogy lenne ártó szimbólum?
2021. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

A koponya 💀


Szerintem csak ez. És igen a kalózok. Miatt gondolom így

2021. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

A skandináv halálrúna, amit ma - tévesen - a béke jeleként használnak. Egyesek magukra is tetováltatják, ami nem túl szerencsés dolog...


Nem tudom hogy hiteles-e, de valamikor régen olvastam egy történetet, mely szerint ezt a szimbólumot is alkalmazták Hitlerék, - állítólag zsidókat végeztek ki olyan kriptákban, melyeknek a falába, padlójába és a mennyezetébe is ez a rúna volt belevésve. A cél az lehetett, hogy ezen lelkeket bebörtönözzék és kiszakítsák őket a reinkarnáció körforgásából. Persze lehet, hogy ez csupán egy kitalált történet, mindenesetre nagyon érdekes elgondolás...

2021. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Minek kell az neked?
2021. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem kell,csak érdekel.
2021. aug. 21. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4 ☮️ szimbolomról reszleteznél

Mint kivégzési forma a egy fejjel lefelé kötött emberre hasonlít. Kifeszített kezekkel, korbácsolásra használhatták.


Amúgy én boszorkánytól/rontastól védő szimbólumként ismerem. Mint csirkeláb 4 ág és a lába de lehetett ugye a 2 comb meg a kaparó.


Elég perverznek hangzik de a köldököm 1:1 így néz ki.

2021. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A náci korokkereszt. Én így hallotam
2021. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Volt már erről pár kérdés, de a horogkereszt eredetileg jó jelentésű vallási jel volt. Csak a nácik is felhasználták.

2021. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Svasztika, napkorong.

Ellenpélda a buddhista templomok telis tele vannak vele. Európában a birodalom elbszta.

2021. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!