Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szemmel rontás valós dolog?

A szemmel rontás valós dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy a szemmel rontás létezhet?

Kb 17-18 évesen nem is tudom már hogy miért de elmentem egy nőhözz akivvel a buszon találkoztam

Átlagos kérdéseket kérdeztem tőle pénz,szerelem stb én nem nagyon értek a jósláshozz de egy naptárból jósólt nekem és fura szavakat használt(qwadrálja) meg valami ilyesmiket én nagyon féltem ettől a nőtöl igazából a kisugárzása is nagyon ilyesztő és megkérdeztem tőle hogy most meg-e rontott engem és azt mondta arra elég csak rá nézznie...na de aztán nagyon felgyorsúltak az események szakítottam a barátnőmmel modell álást kaptam ami aztán rosszúl sült el rengeteg barátommal megszakadt a kapcsolatom az edzés sem úgy megy ahogy régen nagyon fáradt vagyok de nem tudom hogy mitől elkezdett hullani a hajam depressziós lettem sokszor a gondolataim teljesen megölnek

Alapból egy jó megjelenésű sprotos alkatú gyerek vagyok nagy dummával de úgy érzem taszítom a nőket és az embereket is

Létezhet az hogy ez a nő valamit tett velem?

Kérlek benneteket csak a témáhozz kapcsolódó dolgot írjatok mert eddig még sosem kaptam normális választ!



2021. aug. 21. 19:46
 1/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha nem adtál rá neki okot, miért tett volna ilyet? Hobbiból még azok sem átkoznak, akik amúgy tényleg tudnak ilyet.
2021. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha elmentél egy vadidegenhez, jóslás céljából, akkor az illető feltehetően jó empátiás képességekkel rendelkezik és rájött arra, hogy mennyire befolyásolható vagy. Ezért, hogy később ismét a kuncsaftja legyél (mert feltehetően fizettél neki), nyilván olyan dolgokat mondott, amelyek félelemkeltően megragadtak benned (erre végül is utalsz a leírásban) és olyan bizonytalanságot keltettek, aminek következménye, hogy döntéseidben is bizonytalan lettél, mellőzöd a racionalitást és személyiségednek is a bizonytalan része kezd benned eluralkodni.
2021. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Létezhet az hogy ez a nő valamit tett velem?" A fent leírtak alapján valószínűleg semmit nem tett veled az a nő. Persze könnyebb lenne az életed, ha rajtad kívül álló okra/személyre kenhetnéd életed szétesését, de ez tévút.
2021. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt oka az átokra lehet ,hogy egyszerűen csak minden összejött :)
2021. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát minden esetre az biztos, hogy nem a bolond nőtől van ez.

"naptárból jósólt nekem és fura szavakat használt (qwadrálja)"

Most szerinted ez normális? Az is érthető hogy félsz a nőtől, mivel a legtöbb ember fél a bolondoktól, mert furák.

2021. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!