Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányság a hétköznapokban?

Boszorkányság a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Kérdésem azokhoz a személyekhez szól, akik a boszorkányság gyakorlatát művelik. Tudom, nem igazán híreszteli az ember, ha boszorkányos vagy mágikus tevékenységeket végez, érhető okból. És persze azt is tudom, hogy nem kell foglalkozni mások rosszindulatú véleményével, de kíváncsiságból megkérdezném.

Hogy áll ehhez a környezetetek, ismerősök, család, barátok, párotok? Elítélnek, kinevetnek, vagy elfogadnak, esetleg még érdekli is őket a dolog? Vagy hidegen hagyja őket? Miben változott meg az életed, ennek kapcsán?



2021. aug. 23. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Akinek nem tetszett azt rég gyíkká változtattam.
2021. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

De közben elveszítetted a vessződet. Keresd meg gyorsan, mert szükséged lesz rá!

Ja, és vigyázz, nehogy visszaváltozzanak!

2021. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Grimfox ***** válasza:
90%

A családban úgy 18 éves korom óta tudnak róla, hogy mi érdekel, nem különösebben esett nehezükre elfogadni, hogy mivel foglalkozok. Egy szűk ismeretségi köröm is van, akikkel néha összejárunk, és különböző témákban előadásokat tartunk egymásnak. Néha felmerülnek boszorkánysággal, mágiával, és hasonlókkal kapcsolatos témák is. Könyveket, és nyersanyagokat cserélünk egymás közt(például gyógynövényeket, és palántákat, ásványokat, stb).

Családon belül inkább a hasznos részét veszem elő, és kisebb betegségeket kezelek többnyire gyógynövényekkel(súlyos gondokkal nem játszok, nincs csodadoktor komplexusom).

A módszereim közelebb állnak a hagyományos boszorkánysághoz, de mivel férfi vagyok, nem tudom, hogy lehet e annak nevezni.

2021. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
A boszorkánymesterek mind férfiak voltak.
2021. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Grimfox ***** válasza:
92%
Lehet hülyeséget kérdezek, de a boszorkánymester nem az angol warlock magyar verziója, és mindig negatív, démoni beállítottságú?
2021. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Többféle mitológia is van. Az ilyen lehet jó vagy rossz is, de általában rossz.
2021. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Grimfox ***** válasza:
100%
Köszi. Lehet érdemes lesz kicsit alaposabban utánaolvasnom.
2021. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
A főnököm szóról szóra vissza tudja idézni mit mondtam egy hónappal ezelőtt.. Szerintem ez ha nem boszorkányság akkor mi!?
2021. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Autizmus.
2021. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
8. Memória?
2021. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!