Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyire veszélyes vérmágiával...

Mennyire veszélyes vérmágiával szerelmi kötést csinálni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 03:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted? Szerelmi kötés(átok) minden esetben veszélyes, mivel fekete mágia és csak negatív következménye van. És sajnos nem csak rád(te megérdemled) hanem a vétlen személyre is akit megátkozol.
2021. aug. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon problémás.

Szerinted Orbánék mit csinálnak a magyarok leadott vérével? Honnan vannak a fanatikus szavazók?

2021. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

#2


A k*rva életbe hogy mindenhová oda lehet írni valamit ami a politikával kapcsolatos


Ennyire Orbán meg Fidesz fóbiás kis nyomi vagy hogy nincs jobb dolgod mint mindenhová ilyeneket írni?

2021. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Múltkor a párom elvágta az ujját, nyagyon vérzett neki. A véres zsepit eltettem (tudom nagyon beteg dolog), meg a levágott körmeit.

Egy közös képünk hátuljára rá írtam hogy csak engem szeret meg még ilyenek... Megvágtam magam én is, 2-őnk véres zsepkendőjéhez hozzá tettem a körmünket és a hajunkat,ezután össze kötöttem őket a képpel, piros fonallal, 13 szor áttekerve és 9 szer megcsomózva. Ezt a kis köteléket egy üvegcsébe helyeztem, az üvegcsébe tettem még szerelmet és vágyat fokozó fűszereket, növényeket és illó olajat. A tetejére csöpögtettem a piros gyertya viaszából lezárás képp, majd ezt az üvegcsét is áttekertem piros selyem szalaggal ugyan úgy (13,9). A mágia közben tettem ki róla egy képet és mind végig a szemében néztem és koncentráltam a célomra. Piros ruha volt rajtam, ami a közös képen is amit bele tettem az üvegbe, és egy tőle kapott gyűrű. Kb ez az egész 3 óra hosszát vett igénybe.

2021. aug. 29. 10:33
 5/26 A kérdező kommentje:
Eddig csak fehér mágiával foglalkoztam. Alapból olyan ember vagyok aki szeret másokon segíteni, tisztelem a természetet és az állatokat. De az utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk és annyira szeretem ezt az embert hogy BÁRMIRE képes vagyok érte.
2021. aug. 29. 10:41
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

A szeretetben nincs birtoklás, szabad akarat sértés, sem láncok.


Aki ilyesmire vetemedik, az csak önmagát szereti.

2021. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Akik nagyon magasra jutottak a pozitív oldalon, azok is képesek önzésből ilyen butaságokat elkövetni.

Úgy döntöttél te fontosabb ember vagy mint ő, amit te akarsz az előbbrevaló, ezért megkísérled elvenni a szabad akaratát, ennek az univerzumnak az egyik legelső törvényét hágod át.

2021. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%

Mégis, kit szeretne rajtad kivül?

Ha amugy téged szeret, miért nem azon ügyködtél, te változz szerethetöbbé ahelyett, hogy az akaratát rabszolgaságba hajtanád?

2021. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%

Te csak önmagad szereted, ha képes vagy önzésből ártani másnak.


De nem baj majd jól megszívod, mert a szerelmi kötés nem tud szerelmet adni csak függést amiben nincs köszönet. És vérmágiát meg se tudod szakítani akkor se ha akarod. Szerencsére olyat csináltál ami nem működik.

2021. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
Miért lenne veszélyes? És a fekete mágia hogy jön ide, mivel ez nem annak mondható.
2021. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!