Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Írnátok szerelmi kötéses...

Írnátok szerelmi kötéses sztorikat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy csajom 19 évesen, folyamatosan járt jósnő-höz, az exét is szerette meg engem is, szóval mind kettőnkel szexelt (utána tudtuk meg) de rajtam és a másik srácon is megcsinálta ezt a másik sráccal durvább dolgokat is csinált.


És valami tényleg történt mert egy ideig más lányba nem tudtam szerelmes lenni (lehet semmi köze nem volt a koteshez) de nem kitárt.


Hit gyülekezetekbe mentem hogy ezt a kötést le egyék rólam, és utána tudtam csak szerelmes lenni (jó rá b.. ztam azzal is) :d de ez más story. 28f

2021. szept. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
K..va telefon bocs.
2021. szept. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Érdekes történet!
2021. szept. 12. 00:34
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Én rajtam egy olyan nő mágiázott, aki semmilyen szinten nincsen velem partiban. (testi adottságok, műveltség, iskola, érdeklődési kör, szellemi adottságok stb...) És akkor most nagyon finoman fogalmaztam meg....


Amikor mágiázott rajtam mindig fölényes vigyorral nézett rajtam végig. Szerelmet nem de valami vonzalmat tényleg lehetett érezni, de mindezt feledtette az a iszonyat amit az ő lénye kiváltott belőlem.


Ámbátor valahogy tényleg úgy alakultak a dolgok és a véletlenek, hogy azt hitte hatott a varázs és nyomulok rá. Annál nagyobb volt a pofára esés amikor kiderült hogy nem is.

2021. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne ezzel foglalkoznod, mert körülbelül a nemi erőszakkal van egy szinten egy ilyen kötés, ha egyáltalán létezik. Undorító.
2021. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!