Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 2020-21 ördögi évek. Jóslás,...

2020-21 ördögi évek. Jóslás, szerelmi kötés, fekete esküvő, átok. Nem hinni?

Figyelt kérdés
Személy szerint azt gondolom, hiszem, hogy egyedül a Mindenható kezében van az egész teremtett világ, a bukott angyalokkal, ők a sötét oldal. Ha valaki az Isten oltalma alatt van, gyermeke- mert elfogadta Jézust- Urának, Megváltójának, az hiába is próbálkozik. A szent Lelket bántja vele. Akinél "működik", az nem adta át életét Jézusnak, így manipulálható. Embertársaim! Szívből mondom, és kívánom: NE LEGYETEK ÁLDOZATOK!!!!🙏 Felesleges csalók gazdagítása...Még ha a tied is, ilyen áron, valóban nyugodt a lelkiismereted, nem a saját akaratából van veled? Nos; Ha valami/valaki a tietek kell, hogy legyen, azt Isten úgyis meg fogja adni, főleg, ha imában mész hozzá. Legyetek áldottak! 💖

#Átok #varázslás #szerelmi kötés fekete esküvő #jósnő mágus
2021. szept. 12. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Igazad van!!!Imádkozzunk értük!: [link]


Ajánlom szíves figyelmedbe: [link]

2021. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nagy kedvencem: [link]
2021. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Spirituális személyként mondom hogy a te vallásod semmivel nem több mint a miénk:D

Van 500 féle hülye vallás, és mind csak azért hogy betartasson a társadalommal szabályokat. Az egyház meg egy nagy kamu.

És nem mondhatod hogy nem tudok semmit a keresztény vallásról, hiszen óvodától érettségiig folyton ezzel tömték a fejem. Egyházi iskola, konfirmáció, templom, táborok stb

Ha nem hiszel a mágiában az oké, de most logikusan nézve melyik tűnik realisztikusabbnak?

Hogy van egy teremtő aki persze minden és mindenki felett áll, és szabályokat hoz hogy hogy éljük az életünket, és hogy imádjuk őt. Persze nem mutatja meg magát, semmi bizonyíték rá, ráadásul van ezer verziója kitalálva.

Vagy hogy energiákkal, tanulással, és akarattal bevonzhatod magadnak azt amit szeretnél, és úgy éled az életed ahogy te gondolod.

Nem is beszélve arról, hogy majdnem minden nagy keresztény ünnep a pogány vallásból lett ellopva.:D

Ne értsd félre, én sem támogatom az ilyen csaló jósokat, a szerlemi kötéseket meg főleg nem de az ezotéria egyáltalán nem ebből áll. Sok-sok oldala van, és sok jó dolgot tud hozni az életünkbe. De nem mindenkinek ez az uta egyértelműen, és én el is fogadom ha valaki keresztény vagy más vallású.

DE elmondom hogy ők próbálják meg mindig mindenkire ráerőltetni ezt. És te is ördöginek meg sötét oldalnak nevezed a mi vallásunkat semmi alapon.

2021. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves #3! Röviden és tömören válaszolnék. Amit te írsz az valóban a vallás, egyház. Én hitben (Jézusban) vagyok, és az nem egy épülethez köthető. Bibliát olvasok, abban hiszek, ami oda le van írva. A szent Írás szerint igyekszem élni. (természetesen bugdácsolva)

Minden vallás hazudik. Kereszténység HITen alapul. Mit kell bizonyítani ? Ha lehetne, az már nem is HIT lenne. Nem kívánok vitatkozni senkivel sem, mert nincs mit, miről.

Ha megvizsgáljuk az iszlám egy összegyúrt valami...kereszténység mixelve a zsidósággal Ismail miatt (testi)

Zsidóságot tisztelem, becsülöm, azonban nem egy üdvözítő vallás. Ne felejtsük el, Jézus Krisztus is zsidó volt!!! Ők nem fogadták el Jézust, így nekünk pogányoknak van lehetőségünk HIT által üdvözülni. Maga a kereszténység az ő halála után indult útnak, az első apostolok....Kereszteshadjárat olyan butaság, mint most a muszlimoknál az allah nevében robbant/gyilkol stb. Tudjuk semmi köze a vallásukhoz.

Lélekvándorlás, karma blabla a lelkiismeret elcsendesítése.

2021. szept. 18. 03:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Továbbra is fenntartom a jóslás, szerelmi kötés, fekete esküvő, átokkal kapcsolatban; NE LEGYETEK ÁLDOZATOK!!!! Megkötözött állapot a mágus fele (anyagilag), a bukott angyalok/sátán irányába (lelkileg). Ergo öngyilkosság-nak nevezhető.
2021. szept. 18. 03:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Én megértem hogy jó hinni valamiben, de miért hiszel valami olyanban amit csak azért találtak ki hogy az emberek betartsátok "Isten" szabályait?

Az én vallásom nem arról szól hogy átkokat meg szerelmi kötéseket csinálunk meg imádjuk a sátánt. Nem is beszélve arról, hogy a sátánizmus egyáltalán nem azt jelenti mint amit a keresztények hisznek róla.

És egyébként a fekete esküvő jelentéktelen, semmi sátánista célzat nincs benne.

2021. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6. Isten szeretete, embertársaink szeretete nem törvény. Ha törekszünk ezek elérésére, lehet harmónikusabb az életünk ❣



Fekete esküvő = esküvő az ördöggel.

2021. szept. 18. 17:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Andrew Wommack - Szellemi hatalom
2021. okt. 3. 02:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha Lucifert neveznénk ördögnek és Sátánnak, az pont egy vallásos téveszme. Bukott angyal eredetileg, de valójában Jézussal együtt dolgozik az ártatlan emberek megszabadításán. Az a történet másik része, hogy a bűnösöket bünteti.
2021. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!