Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltak nekem szerelmi...

Csináltak nekem szerelmi kötést, mivel kértem egy boszit az internetről. Ment a kettőnk képe, születési adatok, komplett csomag. Fizettem is nem keveset, majdnem egy hónapja, de vicces dolog áll fenn. 🙈👀 Véleményekre lennék kíváncsi???

Figyelt kérdés

Nagyon erősen szerelmes voltam az alanyba, mindig rá gondoltam. Most, hogy telik az idő, minden kezd belőlem "kihalni". Nincsenek érzelmeim az illető iránt, és még a gondolatától is menekülök. Megspékeltem egy kis manifesztálással (meditáció, 5x55) is, hogy biztosan összejöjjünk, házasság stb. Rosszul voltam többször is, főleg hányinger, alvatlanság.

Ebből azt a konzekvenciát vontam le:

- a mágia kamu, a pénzemre hajtott a nőci

- a bevonzás ugyan úgy, itt szerencsére nem fizettem

- van egy nagyobb hatalom = élő Isten, aki befed, és megóv, oltalmaz engem. >> Ebben az esetben nem lehet megérinteni.


Ezt lehet úgy venni, mint egy bizonyság a Mindenható létezéséről, és munkájáról. ✝



#kiábrándulás #szerelmi kötés #belebetegedés #Isten befed megóv #mágia csalás
2021. szept. 18. 03:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy mégis a mágia működik, csak nem abba az irányba, amerre a tudatos eszed tervezte. Te a reménytelen szerelem okozta szenvedéstől akartál megszabadulni, és az sikerült.
2021. szept. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Kérdésed (eléggé zagyva) magyarázatából az vonom le, hogy csak kitalált történetről kérdezel.

Ellenmondasz önmagadnak, ezért hihetetlen amiket állítasz.


Röviden és velősen: troll kérdést tettél fel, azt sem olyan jól, hogy hihető legyen.

2021. szept. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Csak elmúlt a fellángolás. Velem is volt ilyen mágia meg szerelmi kötés nélkül is lazán csak néztem mit tudtam ebben szeretni. Ja hát csak a testét. Persze a legtöbb ember ezt tiniként kinövi, de van, aki felnőttként is ilyen gyerekes szerelem rabja. Csak kanos vagy kancás vagy. Masztizz egy nagyot 1- 2 naponta és rendben leszel.
2021. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%

Először is, aki tényleg gyakorlott a mágiában az nem csinál szerelmi kötést.

Az internetet magukat hirdető "boszorkányok" mind kamuk.

Manifesztálni meg soha nem szabad másra.

Hidd el, ez volt a jobb eset hogy elfelejtetted őt mert ha egy ilyen mágia működne az csak rossz lenne mindkettőtöknek. Ezzel azt próbálnád bizonyítani hogy felette állsz és elveheted az akaratát. De nem szeretne, csak betegesen ragaszkodna hozzád és ebből komoly bajok is lehetnek. Arról ne is beszéljünk hogy aki ilyet csinál az valószínűleg vissza fog szállni rá.

2021. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%
És még csak most kezdődnek a tetted következményeinek visszakapása... nem lennék a helyedben (te sem szívesen leszel benne).
2021. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
9%
Vigyázz, nehogy egy démon megszexeljen álmodban! A varázlat nem játék!
2021. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
6# és azt, hogyan?:)
2021. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

7, ilyen is van

[link]

2021. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
El kell keserítselek, csak a tested tiltakozik a démoni hatalomátvétel ellen ami a kötéssel jár, ezért érzed ezeket, majd alakul még negatívabban is a dolog
2021. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#2. Nem vagyok sem troll, sem kitalált történet. 😐
2021. szept. 18. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!