Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a különbség a szerelmi...

Mi a különbség a szerelmi kötés a szerelmi bevonzás és más szerelmi mágiák között?

Figyelt kérdés
Mitől válik a szerelmi mágia kötéssé és nem csak egy szerelmi bevonzás vagy más szerelmi mágia? Ahol piros gyertya és piros fonál van az már kötésnek minősül? Vagy esetleg attól válik azzá ha konkrét személyre szól a mágia?

2021. szept. 27. 23:21
1 2
 1/19 Grimfox ***** válasza:
86%
Ha a szavakat értelmezed, a különbség is elég világos. A kötés megköti, gátolja az érintetteket valamilyen cselekvésben, döntésben, a vonzás csak addig manipulálja az illetőt, amíg alkalmazzák. A kötés egy tartós dolog, úgy ül az érintetteken, mint egy átok, a vonzás, és társai a gondolataikat befolyásolják a módszert alkalamzó kívánsága szerint, de csak amíg módszert alkalmazza az illető. Abban megegyeznek, hogy mindkettő ártalmas, ezért fekete mágiának minősül.
2021. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Grimfox, elég sok kérdésben olvasom a válaszaid, gondolatebresztoek. Honnan tudod hogy létezik szerelmi kötés például? Sok helyen olvastam ezekről, megoszlanak a vélemények.
2021. szept. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Valszeg Silver Ravenwolftól vagy hasonló ilyen tiniboszorkányos könyvből veszi, rögtön elárulja a „jajj, feketemágia!” rettegés, ami nagyon elharapózott a neten.
2021. szept. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Grimfox ***** válasza:
84%
Amikor én tinédzser voltam, még nem voltak ilyen könyvek. Én a működési elve alapján tudom, hogy létezik, mert hasonló működésű, csak más célú módszerek léteznek. Az, hogy fekete mágia, persze relatív. Minden az amivel másokat olyasmire kényszerítesz, amit ők nem akarnak, vagy amiről nem is tudnak. A szabad akaraton tett erőszak mindig "fekete mágia".
2021. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

3-as!

Az egy tipikusan kiégett ember, aki valamiért próbálta volna a mágiát, vagy szerelmi mágiát, de még ahhoz is bolond volt hogy sikeresen megcsinálja.

Aztán most láthatjátok az eredményét, itt károg, mint a varjú,aki popón lőttek légpuskával.

2021. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

5-ös!

Atyaisten, de bunkó vagy!

2021. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
5 ös! Grimfox nagyon tájékozott ebben a témában, mert van megalapozott tudása. Mindig örömmel és érdeklődve olvasom a hozzászólásait.
2021. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Elhiszem, hogy Grimfox tájékozott, de ezzel a „fekete mágia” kifejezéssel elárulta, hogy ő is ezt a „minden happy” bolyhosnyuszi vonalat követi. Ennyi erővel minden mágia fekete, amivel valamit el akarsz érni, mert mindennel befolyásolsz valakit. Érdekes módon a „kapjam meg ezt az állást” vagy „költözzön el a zavaró szomszéd” mágiánál sosem merül fel ugyanez, ebből is látszik, hogy a szerelmi mágiánál sem azért szajkózzák, mert átgondolták, hanem azért, mert másoktól is ezt hallják. Külön élmény, amikor belekevernek ilyeneket, mint a karma fogalma, ami teljesen más kultúrkörből ered.

Mindemellett én sem pártolom különösebben a mágia használatát erre a célra, mert a sok amatőr úgyis elszúrja, aztán idejön sírni, hogy nem működik.

2021. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Grimfox ***** válasza:
100%

Az állásszerzés, költözzön el a szomszéd típusú ugyanaz a kategória, mint a szerelem "bevonzása". Álláskeresésnél olyan elől veheted el a munkát, aki alkalmasabb rá, vagy nagyobb szüksége van az adott állásra. Ha magadat teszed alkalmasabbá az adott munkára, más a helyzet. A szomszéd elköltöztetése meg egyértelműen negatív. Még akkor is, ha az illető kiállhatatlan. Kicsit elhamarkodottan következtetsz azzal kapcsolatban, hogy milyen vonalat követek. Persze jogod van hozzá, nem neheztelésből mondom. De a bolyhosnyuszis vonaltól elég messze állok...

Az a gond, hogy akkor is idejönnek "sírni", ha sikerül, mert a következményeket már nem szeretik vállalni. Avagy nem is tudták, hogy lesznek következmények is.

2021. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 Engem az is érdekelne, hogy egy adott rituálé, mitől lesz kötés vagy csak bevonzás? Mi az ami már egyértelműen kötésnek minősül? Mert egy adott rituáléra lehet, hogy valaki azt momdja ahh ez nem számít kötésnek csak szimpla szerelmi varázslás...mások meg azt mondják ez igen is kőkemény szerelmi kötés rituálé már!
2021. szept. 28. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!