Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen entitás tudna segíteni...

Milyen entitás tudna segíteni egy szerelmi kötésben?

Figyelt kérdés
Esetleg egy elementál?

2021. okt. 10. 23:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
48%
Inkább egy fatál.
2021. okt. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
67%
ez a démonok hatásköre
2021. okt. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
5%
A szomszéd.
2021. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
85%

Mit tudsz felajánlani az illető entitás segítsége fizetségeül:

Ha ingyen kívánod, annál drágább nincs, hiszen lekötelezettje leszel és ha később bármit kér tőled, teljesíteni tartozol.

.

Teljesen mindegy, melyik forma entitást kéred segítségül, mert annak mondja magát, akitől kéred, ám ezt ellenőrizni nem tudod és adhat rossz tanácsot, javasolhatna ártó módszert. Persze, mindezt akarattal.

2021. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 Grimfox ***** válasza:
72%
Szerelmi kötés területén csak ártó módszert tud ajánlani. Jó tanácsot csak olyan entitás ad, amelyik azt javasolja, ne csináljon ilyet.
2021. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
76%
Ahhoz, hogy így megerőszakolj valakit, fekete mágus kell, vagy démon.
2021. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
14%
6 - én nem hiszek az ezos marhaságokban, de ez milyen jogalapon lenne erőszak?
2021. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Grimfox ***** válasza:
96%
7, a szerelmi kötés a célszemély akarata ellenére történik. Persze ez nem fizikai erőszak. De ez itt ezo témakör, mágia kicsit konkrétabban. Itt nem fizikai erőszakot alkalmaz a "támadó". Most egy pillanatra tedd félre, hogy hiszel e benne, vagy sem. A gondolatkísérlet kedvéért képzeld el, hogy lehet ilyet csinálni. Ebben az esetben olyasmire kényszerítesz vele valakit, amit ő nem akar, önmagától sose tenne, sosem érezne. Ezt ő is tudja, és konfliktusba kerül önmagával, mert olyan dolgokat érez, olyan dolgok történnek vele amiket ha nincs befolyásolva, sosem tenne meg. Ami még lényeges, hogy többségében azt sem tudják az áldozatok mi a baj, és ha tudnák sem tudnának ellene védekezni. Csak képzeld el, hogy ez milyen lenne, ha lehetséges lenne.
2021. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
0%

8 - Akkor ezek szerint akkor is megerőszakolok valakit, ha azt hazudom neki, hogy én szuper szerető vagyok, velem 3 órás orgazmusa lesz, és ha ezt elhiszi, kvázi hazugsággal, csellel csalom az ágyba, akkor erőszakot követtem el.

Olyasmire vettem rá, amit egyébként - az igazság ismeretével - sosem tett volna meg, csak így, hogy a hazugságom által befolyásoltam.

Ezt is erőszaknak tartod?

2021. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Grimfox ***** válasza:
95%
Nem, ezt hazugságnak. A kötés inkább olyan, mint ha lefognád, és ez által kényszerítenéd. Csak itt nem fizikailag fogod le. Ettől függetlenül az általad felvázolt opció sem kevésbé sunyi dolog. A kötésben annyi különbség még van a te verzióddal ellentétben, hogy ha a hazugságra rájön a másik fél, marha gyorsan képes téged kidobni, noha azon, ami megtörtént, ez már nem változtat. A kötés esetén nem képes erre, ott a kényszerítés nem egyszeri, nem csak addig tart, amíg létrejön a kapcsolat. Hiába utálja az egészet, csiki-csuki helyzet jön létre. Szenved a kapcsolatban, de szenved a kapcsolaton kívül is, mert a kötés továbbra is arra készteti, hogy maradjon a kapcsolatban. Ez a működési elve a dolognak. Nem mondom, hogy ezt hidd is el, csak gondold el a lehetséget. Milyen lenne ilyen helyzetbe kerülni, ebben élni.
2021. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!