Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges hogy meg akartak...

Lehetséges hogy meg akartak rontani?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég költöztünk egy társasházba a családommal és van egy 2éves kisfiam aki mindenkivel közvetlen játszik és beszélget vele a maga nyelvén De van 1 idősebb néni a házban aki elsőre nekem se volt szimpatikus de amikor a kisfiam meglátta akkor szinte már sirt annyira félt tőle .A multkor találkoztunk vele a lépcsőházban és a fiam rögtön hozámbujt mert félt rőle erre azt mondja a néni nekem hogy milyen egy utálatos vagyok hogy a gyereket biztos vele ijeszgetem "nem is ismerjük csak párszor láttuk"főleg nem a gyereket fogom vele ijesztgetni.Ma munkából hazajöttem megnéztem a postaládát és 3DB 10 forintos volt bele dobva.Lehetséges hogy megakar rontani minket?

2021. okt. 21. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Lehet egy LMBTQ szellem volt és csak érzékenyíteni akarta a kisfiad. Nem kell mindjárt rosszra gondolni....😂
2021. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De egy állat vagy :D :D
2021. okt. 21. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak egy részeg akart kávézni.
2021. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi neked egyedül van ennyi eszed?
2021. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező... Meg ne haragudj, de az, hogy személyi rontást akar valakire tenni vagy megrontani akarja, az egész mást jelent. Legalábbis tudtommal. De lehet, hogy én tévedek.
2021. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2021. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet kár ezt leírnom, de azért megteszem.


Valószínűleg szimplán csak megijeszti a 2 éves gyerekedet a hölgy kinézete. Például vannak gyerekek akik a télapótól is félnek és sírni kezdenek.

A 3db 10forintos pedig sok minden lehet csak nem megrontás. Lehet csak valaki elhagyta a pénzt és a földről egy másik ember bedobta az egyik ládába. Vagy ti hagytátok el és nem vettétek észre.

Esetleg még a #3 válaszoló írása is lehetséges, hogy egy részeg valamilyen automatának nézte a postaládátokat.


Attól mert nem kedveled a szomszédodat még nem fognak megátkozni. Még akkor sem ha tényleg ért hozzá az idős hölgy. Főleg mert tudatában van annak, hogy az átkok oda-vissza hatnak és nem kicsi az ára a használatuknak (nem anyagi árról van itt szó).

2021. okt. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!