Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elhunyt szerettetek jelenlétét...

Girlll3 kérdése:

Elhunyt szerettetek jelenlétét szoktátok érezni?

Figyelt kérdés
Kaptatok már bármiféle jelet a túlvilágról? Akár álom formájában.

2021. okt. 24. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
A nagymamám egyszer csinált vacsit. Fincsi volt.
2021. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Muhaha... Vicceske. Enyém is, míg élt.
2021. okt. 24. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer 50 filléresek hullottak a semmiből. Aztán beindult egy tűzoltóautó, amiben nem volt elem.
2021. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Egyszer az orrom alá fingott a már 26 éve elhunyt nagyim.
2021. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább elolvasom a hasonló kérdésekhez érkezett válaszokat, mert ide csak a blődség érkezik egyelőre.
2021. okt. 24. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor érzem.

Álmomban pedig majdnem mindennap. Szomorú is, és jó is, mert így legalább beszélhetek vele, érdekess hogy mindig furcsaságokat mond, ami pár nappal később igaz is lesz. Ilyenkor elég para. 1 éve hagyott itt, nagy bátyám is. Ő vele ez a dolog néha jön elő. De mamánál rendszeres. Volt mikor sírva keltem fel,le voltam izzadva, elég rossz volt.

2021. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többször is volt ilyen. 1. Álmodtam a párommal. Elmondta, hogy mi történt vele a kórházban. Azóta is sokszor álmodom vele.

2. Míg élt ösztönzött, hogy meg kell nyernem egy bizonyos sportversenyt. A halála után az ő tiszteletére és emlékére indultam. 4. Lettem, lecsusztam a dobogóról. Viszont külön díjjas lettem és kaptam egy kupát. Olyan volt, mintha miatta történt volna. Mert azt szerette volna ha nyernék. Így nyertem is.

3. Meghívtak egy gyász csoportba. Először nem akartam menni. De valahogy azt éreztem, hogy ennek így kell lennie. És a csoportban levetítettek egy filmrészletet egy filmből és beszélgettünk róla. Az a film a párom kedvence volt. Akkor is azt éreztem, hogy ő akart ezzel üzenni.

2021. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A legjobb barátommal sokat beszélgettünk filmekről régen és arról is, hogy szerintünk a halállal csak a test pusztul el. Egyszer említett egy filmet, de én nem is nagyon figyeltem, elfelejtettem a címét is. Miután meghalt, videókat néztem és egy zenéhez abból a filmből volt bevágva egy jelenet, amiről ő mesélt (Születés- én vagyok Sean). Aztán sokszor, mikor beszélgettünk, ment egy kedvenc zenéje, de annak sem tudtam a címét. Egyik nap valamelyik ismerősöm kirakat az ő ismerőse, egy nagyon fiatal srác halálhírét. Kíváncsi voltam, miért halt meg, rámentem az oldalára és semmi más nem volt ott, csak az a szám megfosztva, ami az én barátom egyik kedvence is volt. A halálhíre után közvetlenül láttam egy bizonyos állatot (valóságost), és ezelőtt a zene előtt is ugyanolyat, séta közben, és ő jutott róla eszembe. Aztán egyik éjjel szintén rá gondoltam és fél tettem magamban a kérdést, hogy ő vajon milyennek látott engem, mit szeretett bennem és akkor is bejött egy ősrégi szám("kék bársony viselt, de a szeme kékebb volt, mint a bársony") - és valóban, egy időben mindig kék bársony pulcsi volt rajtam mikor beszéltünk. Aztán néha csukott ajtók, ablakok mellett a szobában érzek hűs fuvallatot a csuklómnál, bokámnál. Persze lehet, hogy bemagyarázom, hogy rosszak a nyílászárók, nyilván mindent meg lehet magyarázni... Nem tudom, én úgy érzem, néha itt van, sem ő, sem én nem tudtuk teljesen lezárni a kettőnk közti dolgokat.
2021. okt. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meditáció közben gyakran megjelenik elhunyt nagyikám. Egy másik rokon üzent valamit, de egyelôre nem jött be (kb. 1,5-2 hónapja).
2021. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!