Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés miatt szét...

Szerelmi kötés miatt szét választott párkapcsolat??

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan történeteket írni, ahol emiatt ment tönkre egy párkapcsolat/ házasság?

Gondolok itt arra, hogy egy harmadik személy szerette volna őket szét választani…

A fáradt kommentektől kíméljük meg egymást kérlek szépen! Köszönöm!



2021. okt. 29. 22:25
1 2
 1/13 Tudi333 ***** válasza:
46%
Én szedtem már szét embereket, mert elhagytak és kellett vissza. Nem most volt, nem vagyok rá büszke. :)))) De ez ilyen. Aztán meggondoltam és nem akartam az illetővel lenni, aztàn visszacsináltam, de nem lettek együtt, gondolom akkor igy kellett lennie. :))) Jöhet a lepontozás az álszentektől és az önmaguk sötét oldalát kényszeresen elnyomóktól! Az vesse rám az első követ...
2021. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Crisopher ***** válasza:
Személyes érdekeltség miatt kérded?
2021. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Semmilyen szerelmi kötés nem kell ide. Elég egy hűtlen, gerinctelen férfi/nő, meg egy kígyó harmadik fél, aki áskálódik. Lásd első esetét, aki direktbe úgy alakította a dolgokat, hogy az exe ott hagyja az új párját, aztán meg idejön ezo-ba, mintha olyan k”rva nagy kuruzsló lenne.

Természetesen bármiféle mágia nélkül is ismerek ilyen hármasokat, ahol egy harmadik fél kapcsolatokat és embereket tett tönkre, ahogy szerintem mindenki más is ismer ilyen eseteket.


Semmiféleképp sem jó, sem “muszáj”, sem “kell” kategória. Lásd megint első estét.

Ami most hú de nagyon kell, az 5 év múlva már nem fog.

Ha meg igen, ott mentális probléma van, és annyi gerincnek kellene mindenkiben lennie ettől függetlenül, hogy attól mert ő nem boldog, másik két boldog ember életét nem bassxuk össze.


Az ilyen emberek lennének a legjobban felháborodva, ha együtt lennének valakivel, majd jönne valami random fax, akitől a hideg is kiráz, és ilyen “szerelmi kötés” dolgokkal bombázna.

Akkor már mindjárt nem tetszene.

2021. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Aki meg hisz ilyenekben, hogy szerelmi kötés, az higgyen légyszi a karmában is, meg a túlvilágban. Utána rögtön nem lesz olyan fontos más emberek életébe beavatkozni saját magunk érdekében.
2021. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tudi333 ***** válasza:
11%
Mi van 3-as? Kidobtak valaki miatt és nehéz elviselni? :))) Én nem áskáltam semmit sehol. És kettön áll a vásár!
2021. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

“Én szedtem már szét embereket, mert elhagytak és kellett vissza“


Ezt te írtad. Elég egyértelmű akkor, hogy áskáltál. :)

Persze kettőn áll a vásár, írtam is.

És nem, csak én dobtam másokat. ;) Mindig van jobb, nem kell egyből ezo-ba átmenni, és szánalmas előadást tartani, tovább lehet lépni.

Ahhoz csak fel kell nőni.

2021. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tudi333 ***** válasza:
47%
Igazad van! :))))
2021. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Bezzeg a nemi erőszakot elítélitek! Ez mitől jobb?
2021. okt. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kétféle nő van az isten nő és az isten ments...
2021. okt. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

8as sajnos az olyan beteg és gonosz emberek akik kötést csinálnak azok elég betegek ahhoz is hogy ne ítéljék el a nemi erőszakot. Persze csak addig míg nem velük történik.


Megnézném a szájukat akkor mit mondanának ha őket kötné meg valaki akitől undorodnak, akkor is azt mondanák milyen jó dolog ez?

2021. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!