Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen jelei lehetnek annak,...

Milyen jelei lehetnek annak, ha valaki el van átkozva, pl. Szerelmi kötés esetében?

Figyelt kérdés
Sokan írják / írjátok, hogy a kötés úgy működik, mint egy átok.
2021. nov. 3. 13:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
21%
Ééééés megint szerelmi kötés. Basszus, hagyjátok már abba.
2021. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Tudi333 ***** válasza:
100%
Semmilyen. Átlag ember nem veszi észre. Aki tud már valamit az "érzi", hogy valami nem stimmel és meg tudja "nézni" miből fakad az érzés és akkor kiderül. Általában. De ebben is vannak ügyesebbek, mármint kötésben vagy átokban.
2021. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
14%
Szálljatok már le erről a szerelmi kötésről. Ezerszer el lett mondva, hogy ez feketemágia, és csak magának tesz be jó nagyot aki gyakorlja!!!
2021. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Tudi333 ***** válasza:
0%
Mit tesz be magànak? :)))
2021. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
#4 Egy nagy vastag fekete varázspálcál....
2021. nov. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Tudi333 ***** válasza:
Írnál egy konkrét példát?
2021. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

#6

Igaz nem tőlem kérdezted, de azért elmagyarázom.


Először is kezdjük ott, hogy a szerelmi kötés mi okból tartozik az átkok családjába:

Az átkok egyik fő jellemzője, hogy a "célpont" akarata ellenére használod (vagy tudtán kívül).

És a szerelmi kötés is pont ugyan ez a kategória, hogy a másik akarata ellenére vagy tudtán kívül használod.


Na most akkor beszéljünk kicsit az átkok természetéről:

Nem úgy van ez mint a filmekben, hogy bátran dobálózhatsz vele bármi következmény nélkül. Az átkoknak kölcsönösen van hatása a használóra és az áldozatra is, tehát oda-vissza hat. És ez a hatás nem éppen pozitívan érinti a használót (meg az áldozatra se pozitív hatást gyakorol az átok úgy alapból). Szóval csak egy őrült vagy tudatlan személy átkozódik jobbra-balra, még akkor is ha pénzért teszi (bár itt a pénzért dolgozó szerelmi kötők csak lehúznak egy átveréssel).

Röviden, ha átkot használsz (legyen az akár szerelmi kötés) akkor azt te is megfogod sínyleni valamilyen úton-módon.

2021. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Tudi333 ***** válasza:
71%

#7! Ez nem konkrét példa! Ez csak feltételezés! Ezt csak hallottad, ezt mondták, ezt mondják, ezt írják. Ennyi.

Pl. Átkot teszek(nem szoktam), de tételezzük fel! Ezt meg ezt fogom csinálni valakivel, mi lesz? Válasz: azt nem tudom, de rossz lesz és nem szabad!

-Miért lesz rossz? Mi fog történni? Miért nem szabad.

-Mert ezt mondták..

-jaaaa, ok! :)))

2021. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

#8

Konkrét példát ne nagyon várj történésekre. Mert az sok mindentől függ. Úgy képzeld el mint amikor rossz a karmád és bármi rossz történhet veled. Sőt lényegében a karmádon rontasz vele, szóval nem is kell elképzelni. Olyan nincs, hogy mondjuk csinálsz egy átkot és fixen egy adott dolog fog veled megtörténni cserébe, mint ellenhatás.

Mert ez nem így működik.


És kutattam eleget a témában az évek során, így nem kell pletykákra támaszkodnom.

2021. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Tudi333 ***** válasza:
77%
#9! Ha nem kell pletykákra támaszkodnod, akkor mondj valami konkrétat! Nem kötekszem, vagy azt akarom, de mindenki csak "ködöl", hogy nem szabad, mert nem. Én nem azt mondom, hogy bárki csinálja vagy "helyes" ez, de mindenki csak a levegőbe beszél ugye. Nagyonis értem, hogy hogyan értitek, hogy karma, stb. De azt mondjátok a pozitív karma is karma és amúgy sincs olyan, hogy "jó" és "rossz", csak van. Akkor a negatív következmény sem "negatív", csak következmény. Valamint ha meg kell tapasztalnunk a dolgokat, akkor az átkozást is meg kell tapasztalnunk és a ránk ható következményt is. Szóval nekem ezek össze-vissza ütik egymást.
2021. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!