Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Otthon elvégezhető szerelmi...

Otthon elvégezhető szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Olyat ami működik. Kérlek, olyanok válaszoljanak, akik komolyan vesznek.

2021. nov. 20. 00:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne lenne. Bár az én módszerem kétlem, hogy bárki másnak is működne, ezért ne is írj rám ezzel kapcsolatosan.
2021. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Olyan ami működik nincs, a többit meg majd leírják a többiek
2021. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Van csak erős cérna kell hozzá
2021. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1. Nem írtam neked semmit.
2021. nov. 20. 15:44
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kiszemelt, úgyis hamar rájön, hogy rontás van rajta. Én is rájönnék, ha velem tennék ezt. Ha meg megtudja akkor mi értelme? Én is mondtam már másnak, hogy ne csináld. Hisz mindenki tudja hogy helytelen. De időnként mégis csak előjön az emberből a megkaparintási vágy.
2021. nov. 20. 20:23
 6/18 anonim ***** válasza:
Ahhoz előtte éveket kell szánj meditálásra, isten megismerésére, és az energetikai rendszereid tudatos felnyitására
2021. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ fel van-e nyitva a harmadik szemed. Ha nem akkor ajánlom, hogy keress egy tanító mestert aki segíthet ebben
2021. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha ahogy mondod észrevenné hogy csináltál valamit akkor a helyedben inkább a fizikai kontaktokra tenném a hangsúlyt. A tarot vetések külön jók tudnak lenni ha meg akarod tudni mit kell tenned ahhoz hogy közelebb kerülj hozzá. (Bár ez bizonyos értelemben kémkedésnek számít, és ez sem sokkal etikusabb a kötéseknél.)
2021. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inkább kötögessen otthon Pistike, azzal nem árt senkinek, de kémkedésre ne buzdítsuk már.
2021. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A kötés még mindig ártalmasabb mint kártyákat vetni és megismerni valakit szerintem.
2021. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!