Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Előfordult már itt valakivel,...

Előfordult már itt valakivel, hogy szerelmi kötéssel akartak a másikhoz láncolni?

Figyelt kérdés
Ha hatott, milyen érzés volt?

2021. dec. 1. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én nem kinlódok hülyékkel... nem éreztem semmit.
2021. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudtad, hogy a másik mivel "ügyeskedik"?
2021. dec. 1. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudtam róla.
2021. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem egy srác akar magához kötni. Biztos vagyok benne, hogy kötést tett rám. Mielőtt megismerkedtünk ő már évek óta figyelt engem, az ismerőseinek folyton rólam beszélt. Többször előfordult például, hogy valami miatt eszembe jutott ez a srác (de csak egy pillanatra átsuhant az agyamon), erre rá 1 percre üzenetet kaptam tőle. Még soha senkivel kapcsolatban nem éreztem ilyet, de azt érzem, hogy egy láthatatlan kötelékkel hozzá vagyok kötve és nem tudjuk egymást elfelejteni. Valamilyen erő arra késztet, hogy állandóan foglalkozzak vele, pedig amugy egyáltalán nem érdekel.
2021. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Borzasztó volt. Először nem tudtam mi van, folyton rá gondoltam pedig igazából undorodtam tőle, mégis ő járt a fejemben. Rémálmaim voltak, szexeltünk benne de mikor felébredtem hányingerem volt. Eltávolodtam a barátaimtól, kifordultam magamból. Követni kezdtem, féltékeny voltam irreálisan(megvertem az unokatestvérét mert beszélgettek) pedig nem vagyok verekedős.

Nem érdekelt semmi, lógtam a munkahelyemről, nem ettem, furcsa gondolataim voltak. Nem értettem magam, vele akartam lenni de ha meg együtt voltunk taszított.


Egy idő után az egyik közös barátunk mondta el mit csinált.

2021. dec. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
4-es vagyok. 5-ös válaszoló ez nagyon durva én is hasonlóan érzem magam, de szerencsére azért még odáig nem jutottam el hogy lógjak miatta a munkából. Ugyanez volt velem is ,hogy ha találkoztunk akkor alig vártam, hogy vége legyen a találkozónak. Meg úgy az egész ember nem érdekel, de mégis valami erő hozzáláncolt. Nem tudom, hogy lehetne ezt feloldani.
2021. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
6os, írj rám ha gondolod, megnézzük van-e rajtad kötés és ha igen akkor megmutatom nekem mivel sikerült leszedni
2021. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Ez real?

Ilyen létezik??

2021. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es, hogy tudod megnézni, hogy van-e valakin kötés?
2021. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Velem kétszer, de mindkétszer egy ember volt a háttérben. Szerelmemmel kapcsolatosan már együttlétünk alatt keverte a szószt, ami nem sikerült neki. El akart szedni engem és be is pletykált rólunk valamit, párom szerencsére nem hitte el. Összeveszett vele mindenki. Na aztán az történt 21-es februárban, hogy párom egyik napról a másikra ellenem fordult mindenféle tudathasadási haluval. Később tudtam meg, hogy a rosszakarónk tette. Először feltett volna rám és magára egy szerelmi kötést. Viszont én alapból nagyon spirituális vagyok és nem hatott rám. Később megismertem valakit és hirtelenül másik kötés miatt 1 nap alatt mániaként tetszett meg, abban is benne volt a keze. Ez kismértékben kezdett hatni, de észrevettem ugyanúgy 1 nap alatt és leszedtem magamról. Páromat azonban skizofrénné tette átokkal és jelenleg senki semmivel nem tudja őt helyreállítani. :( :( :(
2022. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!