Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy is kell pontosan a...

Hogy is kell pontosan a kívánság bűbájt - mágiát alkalmazni? Milyen módszereket ismertek?

Figyelt kérdés

Nem ilyen hülyeségeket várok válasznak, hogy találjak egy dzsinnt, kívánjak hármat stb. Én komoly megoldást szeretnék, azoktól akiknek már sikerült ez a kívánság bűbáj micsoda. Arról volna szó, hogy kívánhatok bármit, és teljesülne. Előre elmondom, hogy nem pénzről van szó, hogy milliomos legyek, meg nagy sztár, modell alkat, legjobb pasim nekem legyen, meg ilyesmi. Egész másról volna szó, nem írom le, de nagyon fontos lenne.


Én vidéken lakok, és igazából itt pletykálnak ezt-azt az emberek. Például volt egy nő, aki megátkozta a saját lányát, elütötte az autó. (Isten ments, hogy bárkinek rosszat kívánjak! Én magamnak akarnék jót!) DE ez tényleg megtörtént, rontást tett rá és sajnos megtörtént. Egy másik asszonyról is meséltek, akinek állítólag orvosok megmondták, hogy meddő, de valami gyertyát gyújtott és a holdfényben éjszaka, fehér ruhában a patakba merítkezett, vagy valami ilyesmi. Aztán teherbe esett, kétszer is egymás után. Nem megyek el hozzá amúgy, már egy vénasszony, mindenki bolondnak tartja, és félnek tőle, de azt mondták pénzért jósolt is sokat ezután.


Nekem csak egy nagyon-nagyon fontos kívánságom lenne, a jövő évre nézve. És nagyon szeretném ha bekövetkezne. (Nem én nem vagyok meddő - azt hiszem - de gyereket se szeretnék még!) Tényleg fontos volna, meghatározná az életem. Aki szerint hülyeség a mágia, meg a kívánság bűbáj az ne jöjjön és röhögjön ki. Én hiszek benne, és szívesen alkalmaznám is.


Ha tudsz bármi használható varázslatot, ami működik, akkor hallgatlak. Kérlek fejtsd ki a komment szekcióban. Köszi előre is!



2021. dec. 17. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Döbbenet hogy valaki még mindig hisz a varázslatban.. a többség legkésőbb öt évesen kinövi.
2021. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan milyen kívánság bűbájra gondolsz, nagyon sokféle van. Pl ha háttal beledobsz egy érmét a kútba, az is az. Egyik sem lesz 100%.

Például a meddő asszony nagyon jól csinálta, használta a megfelelő jelképeket. Nem csoda, ha félnek tőle és bolondnak tartják.

2021. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha valaki ilyeneket tud alkalmazni biztos nem fogja itt veled megosztani a praktikáit, de ha esetleg mégis, szerintem nem vagy olyan szinten spirituálisan, hogy sikerüljön neked. Szerintem inkább kezdj el tenni érte, hogy “teljesüljön a kívánságod” (ha egyébként nem valami lehetetlenség)
2021. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Mágiát csak az tud alkalmazni, akinek ehhez van született képessége.
2021. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!