Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek ember démon hibridek?

Léteznek ember démon hibridek?

Figyelt kérdés
Konkrétan olyan feljegyzések, igaz történetek érdekelnének, amelyek ilyen lényekről tesznek említést.

2021. dec. 24. 16:59
 1/5 Grimfox ***** válasza:
97%

Nem. A démon nem fizikai lény, és nem képes életet nemzeni fizikai élőlényekkel. Nem is célja, vagy érdeke, hogy akár csak megpróbálja.

Feljegyzés, legalább is hiteles nincs. Mondákban, mitológiában találkozni ilyesmivel. Merlin az Artúr mondakörből, vagy a nephilimek a bibliai Noé történetből. Bár szigorúan véve ebből csak a bibliai sztori beszél démonokról.

2021. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Soros (Jabba + zsidó) [link]
2021. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Jakab király említést tett valami hasonlóról a Démonológia harmadik könyvében, bár ő maga kétségbe vonta ezt az elképzelést. Megtalálod online, kissé régies angol nyelven íródott. Daemonologie az eredeti címe.
2021. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

1. De az incubus tudtommal emberi spermát használ hozzá, amit a succubus formájában gyűjtött be.

Szóval Merlin is inkább csak inkább démoni közvetítéssel, de egy ember apja volt, amit valamikor meglátogatott egy succubus.

2021. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, nem értem miért kellett lepontozni, csak a kérdésre válaszoltam. Semmi rosszat nem írtam. Na de ezen az oldalon hiába keresünk logikát.
2021. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!