Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen létező, működő varázsig...

Milyen létező, működő varázsigéket ismertek?

Figyelt kérdés
Írjátok le az ismert varázsigéiteket, és hogy mire jók. :)

2022. jan. 1. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Most ez komoly vagy viccnek szántad?
2022. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Grimfox ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy nem ismered pontosan, mi is az a varázsige. Nincsenek univerzális varázsigék. A szó csak közvetítő közeg. Ami neked működik, nekem nem biztos, hogy fog. Ugyanígy fordítva. Nem a varázsigét kell megtanulnod, hanem azt, hogy miért lesz különleges hatása a szavaknak. Leírhatok neked egy "varázsigét", ami nekem tökéletesen működik, de neked nem fog. Akkor sem, ha leírom, mire jó.
2022. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
1 szerintem komolyan gondolta
2022. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
vingardio leviosza, nem leviooosza!
2022. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Mivel a szavaknak ereje van, így végül is bárki tud hatásos "varázsigét" mondani.

Úgy tudom, hogy az agressziót kiváltó "varázsigék" a leghatásosabbak, mint pl:

Amikor a másik személy anyukájának a feltételes "foglalkozására" utalsz.

Vagy, amikor a másik személyt mepróbálod előnytelen külsejű, vagy kevésbé okos állattal összehasonlítva jellemezni.

De, emellett gyakori a bizonyos intimszférába tartozó szervek megnevezését alkalmazni egyes személyekre.

Stb... :,D

2022. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Pók keresztje, darázs szive,

segíts rajta, varázsige!

2022. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Tudi333 ***** válasza:
45%
Abrakadabra!!!! Ezzel nem lehet mellé lőni! Komolyan! Ha megfelelő tudás van mögötte bármi működik vele! Akármi!
2022. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Légyszíves.

Kérem szépen.

2022. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

1-es vagyok. A varázsige nekem az egyik legféltettebb és legszemélyesebb titkom. Nem azért, mert ne találhatnád meg egy könyvben, vagy az interneten bárhol, hanem azért, amit nekem jelent. Így nem írhatom le. Keress magadnak, bátran kísérletezz, derítsd fel ezt a misztikus oldalad.

(Tudi333 igaz.)

2022. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Ha sérülést szenvedsz el ne káromkodni és sírj. (Persze ha az meg tűrhető)

Hanem pozitív jelzőkkel helyettesítsd. És közben rázd pl ha forró zsírral egetted le.

A pozitív jelzőkkel becsapod az agyad gyorsítja a fájdalom érzet múlását. A rázás meg hűti az égett bőrt. Majd hideg víz 15 perc az csá.

Vágásnál is pozitívan.


Negatívum, hogy mazochistának néznek, pedig K. nem. Csak gcire fáj és kinodban inkább nevetsz...és anyázás helyett inkább dicséred magad, hogy milyen zseniálisan sikerült elbszni...

2022. jan. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!