Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magyarország mágusszövetségéne...

Magyarország mágusszövetségének alapítójával csináltatott valaki már bármilyen mágiát? Leginkább a szerelmi kötése érdekelne.

Figyelt kérdés
Mielőtt még kioktatnátok, nem én szeretnék ilyet csináltatni. Egyik barátomnak szeretnék tanácsot adni ezen a téren, de nem tudom mit mondjak neki. Nem vagyok szkeptikus, de biztos sem vagyok abban, hogy ezek létező dolgok. Mivel nem olcsó dolog, ezért lenne jó tudni, hogy van-e értelme ebbe belevágnia.

2022. jan. 6. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom mennyiért csinálja de keressetek meg, én fele pénzért is tönkre tudom tenni az életét. Mindketten jól járunk, ő ugyan azt a szolgáltatást kapja, féláron, én meg pénzt keresek :-D
2022. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
91%
Mindegy ki csinálja, alapító, vagy sem. Szerelmi mágiát csinálni, vagy csináltatni ugyanannyira rossz ötlet, bárki is csinálja. Ha tanácsot akarsz adni a barátodnak, a legjobb tanács amit adhatsz, ha lebeszéled, vagy legalább megpróbálod. Ha szeret valakit, ne akarja tönkretenni az életét. A szerelmi kötés nem képes valódi szerelmet ébreszteni, így minimum az egyik, de általában mindkét fél boldogtalan lesz. Egyéb "mellékhatásokról" nem is beszélve.
2022. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen hatásai lehetnek? Én nem vagyok jártas a témában, csak annyit tudok, amennyit ő mondott. De nyilván a hátulütőjéről nem mesélt annyit. Ha tényleg csak szenvedést hozna neki, akkor megpróbálom lebeszélni.
2022. jan. 6. 19:35
 4/11 Grimfox ***** válasza:
85%

Gondolj bele egy olyan kapcsolatba, ahol csak az egyik fél szereti a másikat. Gondolj el egy olyan párkapcsolatot, ahol csak az egyik fél szereti a másikat, a másik viszont valamilyen módon kényszerítve van, hogy mégis benne legyen ebben a kapcsolatban. Ha a kapcsolat nem is jön össze, de érzi a kényszert, hogy közelebb kerüljön valakihez, aki nem érdekli, akit nem szeret. Ez zavaró, idegesítő, dühítő, esetleg undort keltő lehet. Egyéntől függ, melyik. Minél hosszabb ideig hat rá a kötés, annál jobban feltorlódik mindez.

A szerelmi kötés nagyon hasonló az átkokhoz, a működése sem különbözik sokban. És mivel képes tönkretenni több ember életét is, tényleg nevezhető átoknak. Mégis, mivel szerelemmel kapcsolatos, sokan szórakoznak vele, sokan visszaélnek vele, sokan gondolják hogy romantikus dolog magukhoz kötni a kiszemeltjüket. Nem romantikus. Kegyetlen, és önző.

2022. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, így már közel sem tűnik olyan jó ötletnek ez a "megoldás"

Azért ez a J. Jones azért is érdekel most már, mert ha ő valóban képes megcsinálni a kötést és nem tudom lebeszélni a barátomat, akkor jó lenne, ha nem hozzá fordulna.

Most úgy érzem átvágom szegénykét, de ha ezzel jót teszek neki, akkor megteszem.

2022. jan. 6. 19:58
 6/11 Grimfox ***** válasza:
86%
Sokan tudnak ilyet csinálni azok közül, akik nem csak kamu hirdetők. És még a kamu hirdetők is rengetegbe kerülnek. Ha nem tudod lebeszélni, inkább a segítségről is mondj le, se valódi, se meghamisított segítséget ne nyújts. Ha önmagának bajt okoz, az ellen nem tudsz mit tenni. Ha nem sikerül elsőre, keres valaki mást, akinél már lehet sikerül. Ha nem fogadja meg a tanácsod, szerintem jobb nem is adni más tanácsot.
2022. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Valahogy segíteni fogok neki, hiszen a barátom már 20 éve. De abban bízom, hogy inkább a normális utat választja és kisírja magát a vállamon. Idővel túlteszi magát rajta.

Köszönöm a tanácsot Grimfox, sokat segítettél 🙂

2022. jan. 6. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne sajnáld "szegénykét", mert aljas dologra készül! Grimfox tökéletesen megírta a lényeget. Szerelmet nem lehet "varázsolni". Ha megbabonázzátok (a kötéssel) az áldozatot, nem fog sokáig tartani az az állapot (néhány hétig). Ha minden kötél szakad, akkor inkább szervezz meg egy kamu szertartást valakivel (sok amatőr színész el tudná hitetni vele, hogy a hókuszpókusz valódi), de nem ártana vele az áldozatjelöltnek. A kecske is jóllakna és a káposzta is megmaradna. De ez legyen a "zs" terv.
2022. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Magyarázzad meg barátodnak, hogy az általa tervezett kötés nem csak a 'másik' életét változtatja meg.

A másik szerelmi megkötése visszaható.

Nem csupán az a baj, hogy mágiával megszünteti a másik szabad akaratát, hanem a kötést kérőnek életét is megváltoztatja.

A 'másik' kényszert érez a szerelemre, az összetartozásra, ez pedig annak életére is kihatással van/lesz, aki a mágiás kötést kéri.

Mindaddíg, amíg a kötés hat, ő sem fog szabadulni, későbbiek során sem lesz független élete a megkötöttől.

2022. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi nem olcsó??

Olyan mágus nincs a földön, aki ne ingyen csinálná, amit csinál.

Ha lenne is ilyen, hamar megfosztanák a képességétől.

2022. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!